5 soļi līdz laimīgām un plaukstošām attiecībām

5 soļi līdz laimīgām un plaukstošām attiecībām

Vai atrodaties plaukstošās attiecībās? Viena lieta ir būt laimīgās attiecībās un ir pilnīgi atšķirīga no atrašanās attiecībās, kuras burtiski plaukst. Kad jūs esat laimīgs, jūs esat apmierināts ar savu otro pusīti un to, ko kopā esat sasnieguši. Jūs mīlat viens otru un jūs liekat viens otram smaidīt, viss šķiet labi. Kad jūs esat plaukstošās attiecībās, jūs esat laimīgi un kopā augat. Jūs augat kā personības un kā mīļotie katru dienu. Vēl jo vairāk, jūs pieliekat daudz pūļu, lai nodrošinātu izaugsmi jūsu attiecībās. Kamēr laimes izjūta var izplēnēt, attiecības, kuras plaukst ir tādas, kas nekad nebeigsies. Lūk 5 soļi, lai izveidotu laimīgas un plaukstošas attiecības.

Mācaties būt atsaucīgs

Ja ikdienā piekopsiet šo īpašību - būt atsaucīgam- jūs mācīsieties kā pilnībā visu savu uzmanību pievērst mīļotajam cilvēkam, kad viņi komunicē ar jums. Liekot viņam justies sadzirdētam parādīs, kā jums rūp kā viņi jūtas un ko vēlas teikt. Ir svarīgi zināt, ka būt atsaucīgam nozīmē ko vairāk par vienkārši klausīšanos - tas nozīmē arī to, ka atbildat. Citiem vārdiem sakot, jums vajadzētu mēģināt savai otrajai pusītei likt justies sadzirdētai, pat, ja viņu sakāmais nav ļoti nozīmīgs tajā brīdī.

Uzmanies kā izmanto savu mobilo telefonu

Turpinot pirmo punktu, telefona izmantošana laikā, kad mīļotais cilvēks ar jums cenšas komunicēt, ir kas tāds, ko patiešām nekad nevajadzētu darīt. Īsziņas rakstīšana vai e-pasta lasīšana tā vietā, lai pilnībā pievērstos otram var pamazām, bet pilnīgi noteikti iznīcināt jūsu attiecības. Tomēr telefons var noderēt attiecībās - ja vien izmantojat to, lai dienas gaitā darītu otram zināmu, ka esat noilgojies vai skumstat pēc viņa.

Nepārstajiet būt ziņkārīgs

Ja esat attiecībās jau ilgāku laiku, jums var sākt šķist, ka zināt par otru jau pilnīgi visu. Lai arī jūs patiešām noteikti zināt ļoti daudz, jūs noteikti nezināt pilnīgi visu. Atšķirība starp laimīgu pāri un pāri, kas plaukst, ir tāda, ka plaukstoši pāri nekad nepārstāj būt ziņkārīgi. Tāpēc, mēģiniet ik pa laikam ieplānot kopīgu atpūtu un pārliecināties, ka jums nekas netraucē. Tā vietā, lai kopā skatītos televizoru, nolieciet malā savas viedierīces un pievērsieties viens otram un jūs būsiet pārsteigti par to, ko varat uzzināt.

Atceraties par pagājušajiem laikiem

Kad esat kopā jau vairākus gadus, ir svarīgi atcerēties attiecību pašu sākumu. Kas lika jums iemīlēties? Kuras atmiņas jūs glabāsiet vienmēr? Runājat par visiem lieliskajiem brīžiem, ko kopā esat piedzīvojuši. Šāda gremdēšanās atmiņās ne tikai ļaus jums apjaust cik tālu esat kopā nonākuši, bet arī iedrošinās jūs augt kopā arī turpmāk.

Izjūtiet un izrādiet pateicību

Ja jūsu mīļotais cilvēks ir pielicis īpašas pūles, lai jūs iepriecinātu, novērtējiet to. Ar laiku cilvēki pierod pie viņiem izrādītās laipnības un uzmanības un viņi sāk to uztvert par pašsaprotamu, pārstājot to novērtēt un izjust pateicību. Tā vietā viņi vairāk koncentrējas uz tām, lietām, kuras viņu mīļotais cilvēks varētu darīt, bet tomēr tā nenotiek. Tā vietā, lai norādītu viņam to, ko viņš nav izdarījis, izrādiet pateicību par to, ko viņš ir izdarījis. Visi ir pelnījuši zināt un sajust, ka tas ko viņi dara mīļotā cilvēka labā, tiek pamanītas un novērtētas.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!