4 pazīmes, kas liecina, ka šī nav jūsu pirmā dzīve uz Zemes

4 pazīmes, kas liecina, ka šī nav jūsu pirmā dzīve uz Zemes

Pazīmes par to, ka jūsu dvēsele ir daudz vecāka par jūsu ķermeni. Stīvens Bankarzs, mājaslapu Spirit Science un Metaphysics autors, ne tikai pieļauj, ka no zinātniskā viedokļa reinkarnācija ir iespējama, bet arī nosauc četras pazīmes, kas liecina, ka jūs nedzīvojat savu pirmo dzīvu uz Zemes cilvēka veidolā.

Reinkarnācija - tas joprojām ir garīgs jēdziens. Tā ir ticība tam, ka mūsu dvēseles pēc ķermeņa nāves spēj atkārtoti pārmiesoties citos ķermeņos. Domājams, ka daži cilvēki atgriežas zemes pasaulē, lai atvieglotu savu karmu, citi -, lai palīdzētu citiem attīstīties.

Ir diezgan daudz zinātnisku pierādījumu par reinkarnāciju. Bet kā saprast, vai jūs iepriekš esat dzīvojis uz Zemes vai nē? Un vai tu biji cilvēks? Intuitīvi daudziem cilvēkiem šķiet, ka tas tā ir. Šeit ir četras pazīmes, ka jūsu cilvēka dvēsele ir daudz vecāka par jūsu ķermeni.

Jūs ļoti labi „lasāt” cilvēkus

Jau no mazotnes aiz sevis pamanījāt, ka pietiek ar vienu skatienu paskatīties uz cilvēku, lai jūs kaut ko saprastu par viņa dzīvi. Tiklīdz jūs pāris minūtes parunājiet ar viņiem, jūs jau saprotat, kā viņi dzīvo, vai viņi ir laimīgi vai nē, un kādi murgi viņus mocīja.

Šķiet, ka jūsu iekšienē ir programmatūra, kas ļauj ātri lejupielādēt informāciju par citām dvēselēm. Tas viss tāpēc, ka cilvēki patiesībā ir ļoti līdzīgi viens otram: pietiek zināt vairākus desmitus personību arhetipus. Ja jūsu dvēsele ir tūkstošiem gadu veca un tā ir mijiedarbojusies ar cilvēkiem vairākus gadsimtus pēc kārtas, tad jūs, iespējams, jau labi pārzināt šos arhetipus. Lai saprastu, vai cilvēks ir labs vai nē, nav jāpārbauda viņu ar melu detektoru. Jums nav ilgi jādomā, vai uzticēties savam jaunajam biedram. Jūs nekavējoties saņemat šāda veida informāciju. Lai nu ar kādiem, bet ar šādiem jautājumiem jūsu intuīcija darbojas pārsteidzoši labi.

Jūs izbaudāt vientulību

Jūs zināt, kā izbaudīt vientulību un laiku, ko varat veltīt tikai sev. Tas nav tāpēc, ka jūs esat sociopāts un vēlaties būt viens. Tas ir tāpēc, ka kaut kāda iemesla dēļ jūs labāk nekā citi jau zināt, ka laiks, kas pavadīts, novērojot zvaigznes, ir daudz interesantāks nekā laiks, kas pavadīts tirdzniecības centrā.

Jūs neesat vientuļnieks. Jums vienkārši nav vajadzības sazināties ar cilvēkiem tikai tāpēc, lai iepriecinātu savu “es”. Jums nav nepieciešams speciālistu apstiprinājums vai publiska atzīšana. Tā kā šī nav pirmā reize, kad esat ieradies šajā pasaulē, jums nav nepieciešami eksperimenti, lai saprastu, kurš dzīvesveids jums ir ērts. Jums joprojām ir ērti gan vienam, gan kopā ar citiem cilvēkiem. Un jūs vienmēr zināt, kad pirmais variants būs interesantāks, un kad otrais.


Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!