4 pazīmes, kas liecina, ka šī nav jūsu pirmā dzīve uz Zemes

4 pazīmes, kas liecina, ka šī nav jūsu pirmā dzīve uz Zemes

Jums nepatīk šīs pasaules kārtība

Skola, darbs, ģimenes svētki... Jūs garlaikojaties šajos pasākumos, iesaistieties visu jautājumu risināšanā, bet jūs saprotat, ka tas viss tiek darīts ne labākajā veidā. Jūs ļoti bieži domājat, ka cilvēki rīkojas saprātīgi.

Jums šķiet, ka pasaule ir sakārtota nepareizi. Dažreiz jums šķiet, ka esat lauva, kura aitu sabiedrībā ir spiesta izturēties kā aita. Dzīvē jums bieži jāizliekas, ka jūs tas it kā interesē, lai gan patiesībā tas tā nav. Dažreiz jums šķiet, ka jūs nedzīvojat pats savu dzīvi, bet vienkārši spēlējat kāda cita lomu.

Jūs vairāk interesē tādas lietas kā gaiši sapņi, dzīvnieku tiesības, garīgums. Un jums nepatīk runāt par sportu, laikapstākļiem un tamlīdzīgi.

Jums ir neparasta ietekme uz cilvēkiem

Cilvēki var pie jums vērsties pēc padoma, pat ja jūs esat par 10-20 gadiem jaunāks par viņiem. Viņi jūt, ka esat ļoti tālredzīgs un vieds priekš sava vecuma.

Tas, šķiet, ir jūsu īpašais dzīves filozofiskais skatījums. Liekas, ka dzīvi jūtat daudz labāk nekā pārējie. Ja šī nav pirmā reize, kad jūs esat iemiesojies uz šīs planētas, tad jūs zināt tādu īpašību kā, - pacietība, pārliecība, godīgums un paškontrole, - patieso vērtību. To ko jūs varat saprast gada laikā, citiem varētu būt vajadzīgi 10 gadi vai vairāk. Tas ir tāpēc, ka jūsu dvēsele jau iepriekš to ir piedzīvojusi. Jums ir vieglāk nekā pārējiem tikt galā ar dzīves pārbaudījumiem.

Jums vairs nerūp slava, sociālais stāvoklis, augsts materiālais nodrošinājums. Jums galvenais ir augt un garīgi attīstīties.


Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!