20 lietas, ko es uzzināju pēc toksisko attiecību izbeigšanas

20 lietas, ko es uzzināju pēc toksisko attiecību izbeigšanas

Es reiz biju ellē, bet es izdzīvoju. Man bija vajadzīgs daudz laika, lai saprastu, ka ne visas attiecības ir pelnījušas izdzīvot. Tas prasīja zināmu laiku, lai es to saprastu, ka es nevaru gaidīt to, kamēr cilvēki mani iemīlēs tāpat, kā es mīlu viņus. Bet kaut kā es to izdarīju. Es noņēmu pārsēju no acīm un redzēju, kādas attiecības man ir patiesībā. Vienkārši briesmīgas.

Atskatoties uz savu dzīvi no šī viedokļa, godīgi sakot, es nespēju noticēt, cik naiva un vāja es toreiz biju. Es nevaru teikt, ka esmu pilnībā atveseļojies, es joprojām domāju par to visu. Mans prāts man joprojām atgādina tās sāpīgās atmiņas. Bet, kaut arī man vēl ir tāls ceļš ejams, pirms es atkal sāku justies kā es pati, es neko nenožēloju. Tas viss sāpēja kā elle, bet tā bija labākā mācība manā mūžā. To es uzzināju tikai pēc aiziešanas no toksiskajām un aizskarošajām attiecībām.

1. Ar mīlestību dažās attiecībās nekad nepietiks, neatkarīgi no tā, cik jūs ļoti ticat, ka tā ir vissvarīgākā lieta uz pasaules.

2. Vārdi neko nenozīmē, ja tiem neseko reālas darbības. Tikai tāpēc, ka kāds jūs cenšas pārliecināt, ka viņi vēlas pavadīt visu savu dzīvi kopā ar jums, nenozīmē, ka viņi to darīs.

3. Iemīloties jūs nedrīkstat pazaudēt savu identitāti un jūs nedrīkstat upurēt savas vārtības dēļ tā cilvēka, kuru jūs mīlat.

4. Kad mīlestība sāk justies neatalgota un attiecības sāk palikt vienpusīgas, tā ir liela brīdinājuma zīme, un tai vajadzētu dot jums apziņu, ka jūsu partneris jums nav piemērots.

5. Ja jūs nesaņemat atbalstu no saviem tuvākajiem draugiem un ģimenes locekļiem par savu partneri, iespējams, vēlēsieties pārvērtēt savu izvēli un patiešām padomāt, vai šī persona ir tā, kas jums ir piemērota. Atcerieties, ka jūs esat neprātīgi iemīlējies. Tas, iespējams, nozīmē, ka jūs nevarat redzēt to, ko redz viņi.

6. Uzticieties savām iekšējām sajūtām un uzklausiet visu, ko jums saka jūsu iekšējā balss. Ja jūsu ķermenis slikti reaģē, kad atrodaties ap šo cilvēku, iespējams, tam ir labs iemesls.

7. Neatdodiet sevi kādam, kam nerūp ģimenes vērtība.

8. Jūs nevarat likt sev iemīlēties idejā par kādu. Tāpat kā jūs nevarat cerēt padarīt kādu par labāku cilvēku, ja viņi paši nevēlas mainīties. Tas ir tik vienkārši.

9. Vienmēr ievērojiet to, kā cilvēki mainās pēc attiecību pārtraukšanas. Šķiršanās vai strīdi daudz ko pasaka par viņu īsto personību. Ja jūsu partneris pēc aiziešanas no attiecībām kļūst par pavisam citu, atriebīgu un augstprātīgu cilvēku, vienkārši ziniet, ka jūs visu laiku bijāt kopā ar to pašu cilvēku. Viss, kas, jūsuprāt, viņi bija, bija tikai izlikšanās.

10. Neļaujiet tik vienkārši sevi apmānīt. Esiet reāliste un katru reizi ik pa laikam apšaubiet savas attiecības. Vai tas ir tas, ko es patiešām gribu? Vai viņš mani dara laimīgu? Vai es esmu gatava visu mūžu samierināties ar viņa neizturamo izturēšanos?

11. Ja cilvēks var viegli sadusmoties un kļūt par pavisam citu cilvēku, kad jūs viņu nokaitināt, jūs zināt, ka jums ir darīšana ar kādu, kuram ir personības dalīšanās.

12. Sekss ir svarīgs attiecībās, bet tas nevar visu salabot. Neļaujiet kaislībām zem segas jūs pārliecināt, ka jūsu attiecības ir ideālas.

13. Pretpoli sākumā var pievilkt, taču ilgtermiņā tie nav labi viens otram.

14. Jums nevajadzētu izlikties, ka viss būs kārtībā, kad tā acīmredzami nav. Ja kaut kas liek jums skriet prom no tā cilvēka un glābt jūsu dvēseli, jums, iespējams, vajadzētu ieklausīties savā sirdsbalsī un parūpēties par sevi, pirms nav par vēlu.

15. Nevienam, un es atkārtoju, NEVIENAM nav tiesību likt jums atteikties no tā, kas jūs esat. Nevienam nav tiesību kontrolēt jūsu dzīvi. Un nevienam nav tiesību izlemt, kas jums ir labs vai slikts.

16. Jums būs grūti pārtraukt toksiskas attiecības. Būs brīži, kad jūsu sirds liks jums mēģināt vēlreiz un atgriezties pie sava mīļotā. Bet jūs neuzdrošināties klausīties jūsu sirdī.

17. Ja jūs pieķerat sevi pie domas, ka jūs regulāri attaisnojat viņu rīcību jūsu draugu priekšā, ir pilnīgi skaidrs, ka šī persona nav jums piemērota.

18. Ja jau no paša sākuma jūs pamanāt viņiem toksiskas iezīmes un jūtat, ka nekad nevarētu ar to sadzīvot, nedomājiet, ka spēsiet mainīt šo cilvēku. Ja viņi neredzēs to pašu, ko jūs, viņi nekad nemainīsies. Vienīgais, ko jūs varat darīt, ir BĒGT.

19. Laulības pārtraukšana ar toksisku personu būs labākais jūsu dzīves lēmums.

20. Jums būs nepieciešams laiks, lai dziedinātu brūces un atrastu sevi pēc šīs pieredzes, bet, galu galā, jūs to izdarīsiet. Jūs augšāmcelsieties no pelniem, daudz stiprāka un daudz gudrāka. Pēc šī brīža jūs pārtrauksiet samierināties ar viduvējām lietām un meklēsiet lietas, kuras jūs patiešām esat pelnījusi.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!