12 karmas pamatlikumi

12 karmas pamatlikumi

Karma - tas ir cēloņu un seku likums, nesatricināms Visuma likums, kad jūsu darbības veido jūsu nākotni.

Iemesls tam, ka jūs paši varat rakstīt savu likteni, ir tāds, ka jums ir brīva izvēle. Dzīve dod jums iespēju. Mēs visi esam gatavi palīdzēt tiem, kam uzskatam par vajadzīgu palīdzēt: pieturēt durvis, iedot bezpajumtniekam naudu, uzcienāt kādu ar kafiju utt. Cik ticami ir tas, ka cilvēks, kam jūs palīdzējāt, atdarīs ar to pašu? Cik ticama ir pozitīva enerģijas avota rašanās? Šis ir ļoti vienkāršs ikdienas karmas piemērs. Cilvēks ir savu domu un darbību produkts. Ko viņš domā un dara, par to arī pats kļūst.

1.Pamatlikums: “Ko sēsiet, to pļausiet”

Visvienkāršākais izskaidrojums: mūsu darbības un domas rada sekas - labas vai sliktas. Ja mēs vēlamies mīlestību, harmoniju, mieru, uzplaukumu, tad mums jābūt gataviem atbilstoši rīkoties. Tas arī ir cēloņu un seku likums. Bez tam, enerģijai (darbībai, domai), kuru mēs sūtām pasaulē, ir sekas, tūlītējas vai atliktās.

2.Radīšana: “Vēlamā piesaistīšana dzīvē”

Dzīve ap mums ir cilvēka nodomu radīta. Tā kā mēs visi esam vienoti ar Visumu, mūsu nodomi nosaka radīšanas evolūciju. Jo, viss, kas ir apkārt, kļūst par mūsu daļu, mēs esam atbildīgi par to, viss-slepjas-salajas-lietas" onclick="gtag('event', 'CrossLink', {'event_category': 'click', 'event_label': 'lai viss'});">lai viss, kas mums apkārt, atbilstu mūsu vēlmēm.

3.Samierināšanās: “Atteikšanās pieņemt nemainīgus faktus”

Pieņemšana ir gandrīz universāls tikums daudzās uzskatu sistēmās. Vienkāršāk runājot, mums vispirms ir jāpieņem esošie apstākļi, lai tos izmainītu. Ja mēs koncentrēsimies uz negatīvo tā vietā, lai izmainītu šo negatīvismu, mēs iegūsim nulles rezultātu.

4.Izaugsme: “Mūsu personīgā izaugsme ir augstāka par jebkuriem apstākļiem”

Vienīgais, ko mēs varam kontrolēt, - esam mēs paši. Sekojošā darbība (vai bezdarbība) novedīs pie pozitīviem vai negatīviem apstākļiem dzīvē. Patiesā izmaiņa notiek tikai tad, kad mēs mainām to, ko jūtam sirdī.

5.Atbildība: “Mēs paši esam atbildīgi par savu dzīvi”

Jā dzīvē “sākusies vētra”, tas pats notiek arī mums iekšā. Ja jūs tiecaties mainīt savu dzīvi, tad mainiet savu noskaņojumu un tuvāko sabiedrību.

6.Savstarpējā sasaiste: “Visumā viss ir savstarpēji saistīts, kā lielais, tā mazais”

Pagātne, nākotne un tagadne ir savstarpēji saistītas. Tādēļ mums ir jāpieliek maksimums pūļu šīs savstarpējās saiknes izmainīšanai, ja tik tiešām vēlamies pārmaiņas. Viena neliela soļa nebūs pietiekami šā izdevuma veikšanai. Būs nepieciešams daudz soļu.

7.Koncentrēšanās: “Nedrīkst izsēt uzmanību ārpus viena uzdevuma robežām”

Nevar gaidīt garīgu izaugsmi ar negatīvām domām vai darbībām. Veltiet visu savu uzmanību viena vēlamā uzdevuma izpildei, bet pēc tam nākamajai, un atkal nākamajai.

8.Nesavtība: “Nesavtības demonstrēšana parāda patiesos nodomus”

Tam, ko mēs sludinām par savu pārliecību, ir jāizpaužas mūsu darbos. Pašaizliedzība un nesavtība nav nekas, ja paliek tikai vārdos, taču bez tām patiesa garīgā izaugsme ir praktiski neiespējama.

9.Pārmaiņas: “Vēsture atkārtojas cikliski, ja to neizmaina”

Apzināta pārmaiņu vēlme - tā ir vienīgā metode, kā iedarboties uz pagātni. Vēsture turpināsies un attīstīsies pa nekonstruktīvu ceļu, kamēr pozitīvās enerģijas to neievirzīs citā gultnē.

10.Šeit un tagad: “Tagadne ir viss, kas mums pieder”

Skatoties atpakaļ ar nožēlu vai pastiprināti raugoties uz priekšu, jūs liedzat sev tagadnes iespēju. Vecās domas un uzvedības modeļi liedz jums šā brīža iespēju virzīties uz priekšu.

11.Pacietība un atlīdzība: “Nekas vērtīgs nerodas bez prasmes gaidīt un paciesties”

Nedrīkst uztvert vēlamo par esošo. Mūsu atlīdzība ir atkarīga tikai no pacietības un neatlaidības.

12.Nozīmīgums un iedvesma: “Labākā balva - tas ir ieguldījums Vienotā Veselumā”

Gala rezultātam nav lielas nozīmes, ja tas neko aiz mums neatstāj.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!