INTERESANTI: Kurā mēnesī piedzima meitene, tāds arī ir viņas raksturs

INTERESANTI: Kurā mēnesī piedzima meitene, tāds arī ir viņas raksturs

Liela nozīme ir raksturam un dzimšanas mēnesim , uzzini kāds ir tavs raksturojums.

Janvāris

janvārī dzimušās meitenes ir ambiciozas, bet slēpj to zem savas nopietnības. Viņas var būt ļoti kritiskas, turklāt ne tikai pret citiem, bet arī pret sevi. Runāt par savām jūtām viņām nepatīk un pie sev pielaiž tikai tos cilvēkus, kuri ir līdzīgi viņiem pēc intelekta.

Februāris

meitenes, kuras ir dzimušas februārī, ir izteikti garastāvokļa cilvēki, viņām bieži mainās garastāvoklis, tāpēc, ka viņām ir visai romantiska daba: komunikācijā ar viņām ir jāietur pacietība. No dabas viņām ir dots abstrakti prātot. Ņem vērā: nodevību viņas nepiedod – vairāk tu viņas neredzēsi.

Marts

harizmātiskas un šarmantas kaķenes. Tās ir uzticīgas meitenes, kurām ir grūti pa īstam iemīlēties. Aizvainot viņas nav vēlams, var ieskrāpēt un pat iekost. Ar viņām būt ir viens liels prieks, jo viņas vienmēr ir burvīgas un mīļas.

Aprīlis

aprīlī dzimst meitenes, ar spēcīgām diplomātiskām īpašībām. Viņas ir spējīgas uzstādīt attiecības ar vienalga ko. Tomēr viņas ir ļoti greizsirdīgas, viņu uzticību labāk nepievilt. Ja tu labi uzvedīsies, tāda meitenes spēs padarīt tevi par pašu laimīgāko cilvēku pasaulē.

Maijs

maija meitenes atšķiras ar savu patstāvību un nostādītajiem principiem. Viņas ir ellišķīgi skaistas, tomēr viņām ir smags raksturs. Tāpēc vīriešiem, kuri satiks maijā dzimušu meiteni, tāda saikne būs īsts pārbaudījums. Ja kādreiz esi saticies ar tādu meiteni, tad vairāk nekas nespēsi viņu aizmirst.

Jūnijs

šī meitene sastāv no trīs daļām – ziņkārība, komunikabilitāte un māksla. Tās ir viņas galvenās rakstura iezīmes. Viena lieta: šīs dāmas sākumā runā un pēc tam tikai domā. Šīs meitenes ir bīstamas – vīrietis viņu rokās, viegli var kļūt par lellīti.

Jūlijs

meitenes, kurām paveicās piedzimt vasaras vidū vienmēr ir skaistas, mazliet noslēpumainas un ļoti gudras. Viņas izvairās no konfliktiem un vienmēr ir godīgas pret sevi un apkārtējiem. Nevajag viņas mānīt, tikko kā viņas sapratīs, ka tiek mānītas, atgriezt viņas vairāk nebūs iespējams.

Augusts

augusta sievietēm ir laba humora izjūta, tomēr viņas necieš, kad citi smejas par viņām. Ja kas tāds ir noticis – gaidi atbildi. Viņas vienmēr atrodas uzmanības centrā, bet vīrieši zaudē galvu, kad atrodas viņu klātbūtnē.


Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!