Zodiaka zīmes, kuras visātrāk apvainojas

Zodiaka zīmes, kuras visātrāk apvainojas

Esiet delikāti, komunicējot ar viņiem!

Protams, tas, cik ātri cilvēks apvainojas ir atkarīgs no milzum daudz faktoriem, kuru vidū Zodiaka zīme, visdrīzāk, nebūs pirmajā vietā. Un tomēr, interesanti, kāds zvaigznājs dod cilvēkam paaugstinātu jutīgumu un ievainojamību. Ja vajadzētu sastādīt pašu visaizvainojamāko zodiaka zīmju reitingu, pirmajā vietā, neapšaubāmi, būtu Vēzis. Viņam ir tik maiga un ievainojama dvēsele, ka apkārtējiem ir jāizrāda neizmērojams takts un iejūtība, lai nekādā gadījumā neaizvainotu Vēzi.

Vispār ūdens stihijas zīmēm, pie kurām pieder arī Skorpions un Zivis, ir ļoti smalka dvēseles organizācija. Arī viņi ir ļoti viegli aizvainojami. Taču atšķirībā no Vēžiem un Zivīm, Skorpioni ir arī ļoti atriebīgi. Skorpiona atbildes reakcija var izpausties ne uzreiz, bet dažreiz pat pēc vairākiem gadiem, kad aizvainotājs jau sen būs aizmirsis, par ko bija strīds.

Auns apvainojas ļoti savdabīgi. Vispār jau viņam nevar pārmest to, ka tam piemistu pārlieku liela jutība, tāpēc dara viņš to reti, bet tad uz visu banku. Auna sprādzienveidīgais raksturs momentā liek aizvainotājam nožēlot par pateikto vai izdarīto. Taču Auna aizvainojums pāriet tikpat ātri, kā sācies, visbiežāk turpinot komunicēt tā, it kā nekas nebūtu noticis.

Lauvu visvairāk aizvaino neuzmanība, viņa neievērošana vai pat pilnīgs viņa talantu un labo īpašību noliegums. Kā sods aizvainotājam parasti tiek pielietota pilnīga viņa ignorēšana. Bet par nopietnāku aizvainojumu var sekot problēmas darbā un sabojāts sabiedriskais statuss, jo Lauvam parasti ir ļoti labi sakari.

Strēlnieks, kā jau uguns zīme, vētraini reaģē uz apvainojumiem, lasot aizvainotājam ilgas notācijas, kuras ne visi ir spējīgi izturēt ar veselu psihi.

Zemes zīmes – Jaunavu, Mežāzi un Vērsi apvainot praktiski nav iespējams. Ja tas tomēr gadās, aizvainojums ātri pāriet no emocionālās jomas uz racionālo. Šo zīmju pārstāvji parasti apkārtējo cilvēku uzvedību uztver kā pašu par sevi saprotamu, un pasauli – tādu, kāda tā ir. Tāpēc nokļūstot sev nepatīkamā situācijā, viņi vienkārši izdara secinājumus par to, kurš viņu apvainojis. Tālāk jau viņi var pieņemt adekvātus atbildes mērus.

Cilvēki, kas dzimuši Svaru, Dvīņu un Ūdensvīra zīmē, jeb gaisa stihiju zīmēs, neskatoties uz savu vieglumu komunikācijā, ir ļoti viegli aizvainojami. Un no šīm trim Zodiaka zīmēm tikai Svariem nevar pārmest ļaunatminību.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!