Vitamīni vīrusu laikā. Šīs burciņas, kas piepildītas ar “veselību”, palīdzēs jums aizmirst par saaukstēšanos.

Vitamīni vīrusu laikā. Šīs burciņas, kas piepildītas ar “veselību”, palīdzēs jums aizmirst par saaukstēšanos.

Ziemas laikā vai laikā, kad mainās gadalaiki, vairums cilvēku domā par to, kā stiprināt savu imunitāti. Un ne visi ir ar mieru lietot sintētiskos vitamīnus dažādu iemeslu dēļ…
Tāpēc nolēmām pastāstīt par unikāliem līdzekļiem, kas piepildīs jūsu organismu ar visām nepieciešamajām vērtīgajām vielām. Noteikti pamēģiniet šos tautas medicīnas pārbaudītos līdzekļus. Abas šīs receptes imunitātes uzturēšanai gada aukstajā laikā vienlīdz labi noderēs kā pieaugušajiem tā bērniem.

Vitamīnu maisījums

  • Blenderī sasmalciniet ½ glāzi rozīņu, 1 glāzi valriekstu, ½ glāzi mandeļu (var aizvietot ar ciedru riekstiem), divu citronu mizu un divu citronu sulu. Maisījumam pievienojiet 150 g medus, ½ glāzi žāvētu aprikožu un ½ glāzi žāvētu melno plūmju. Liekat gatavo maisījumu tumšā vietā uz 1 – 2 dienām. Pēc tam turiet ledusskapī. Pieaugušajiem jālieto pa 1 – 2 ēdamkarotēm 3 reizes dienā, bērniem, vecākiem par 3 gadiem 1 tējkarote 2 reizes dienā.
  • Jums vajadzēs 200 g žāvētu aprikožu, 200 g žāvētu melno plūmju, 200 g žāvētu vīģu, 200 g valriekstu, 200 g rozīņu, 200 g medus, 1 citronu, 50 ml konjaka. Sasmalciniet visas sastāvdaļas. Trauku ar gatavo maisījumu glabājiet ledusskapī. Lietojiet pa 1 ēdamkarotei pirms ēšanas.

Pagatavojiet šos gardos maisījumus un aizmirstiet par saaukstēšanos gada aukstajā periodā. Parūpējieties par savu tuvinieku veselību!

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!