Pirms 2 gadiem meitene svēra 30 kg. Taču tagad viņa ir pārvērtusies līdz nepazīšanai

Pirms 2 gadiem meitene svēra 30 kg. Taču tagad viņa ir pārvērtusies līdz nepazīšanai

Meitenei vārdā Sāra ir tikai 22 gadi, bet viņa ir jau paguvusi saskarties ar nopietnām problēmām, pēc kurām meitenei ir nācies burtiski cīnīties par izdzīvošanu.

Kādā brīdī Sāra nosprieda, ka ir pienācis laiks ‘’savest sevi kārtībā’’. Kā atzīst pati meitene, runa nebija tikai par notievēšanu, viņa vienkārši gribēja izskatīties labāk. Un Sāra izvēlējās pavisam nepareizu ceļu - viņa sāka ierobežot sevi ēšanā, uzņemot daudz mazāk uztura par nepieciešamo minimumu.

Sāras uzturs saturēja vien 300-400 kkal dienā, bet normāli cilvēkam ir jāuzņem 1800 kkal. Turklāt viņa sevi nomocīja ar ikdienas trīs stundu skriešanas treniņiem. Pirmie satraukties sāka Sāras pasniedzēji augstskolā, kurā viņa mācījās. Viņi ieteica Sārai griezties pie ārstiem. Taču studente nesaskatīja tajā nekādu problēmu, līdz viņai kļuva pavisam slikti. Kad saujām sāka izkrist mati un kustēties kļuva neiespējami grūti, viņa tomēr vērsās klīnikā.

Kā vēlāk atzinās meitene, cilvēkam ir ļoti grūti atzīt, ka viņam ir psiholoģiskas problēmas. Bet tieši tas ar meiteni arī notika - viņa nemaz neievēroja pati savu bēdīgo stāvokli. Sārai bija nepieciešami veseli divi gadi, strādājot ar dietologiem un psihologiem, lai kaut daļēji atgūtu veselību.

Šodien Sāru vairs nevar pat pazīt. Viņa izskatās pavisam citādi. Meitene jūtas daudz labāk, lai gan atzīst, ka darbs pie veselības atjaunošanas vēl nav galā. Sāra jūtas ļoti pateicīga speciālistiem un tuviniekiem, kas vienmēr ir blakus un atbalsta viņu ceļā uz mērķi.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!