Visas slimības ir galvā

Visas slimības ir galvā

Psihosomātika – medicīnas virziens, kas skaidro kā emocijas , bailes un psiholoģiskās barjeras ietekmē jūsu veselību. Zinātniski ir pierādīts, ka mūsu pārdzīvojumi un jūtas noved pie slimībām fiziskā līmenī. Un tā, ko tad par jūsu kompleksiem un bailēm var pastāstīt jūsu slimības?

Mati

Ja jums agri nosirmo mati, izkrīt vai tie ir nespodri – tas liecina par bezpalīdzību, stresu, izmisumu un dzīves enerģijas trūkumu. Pastāvīgās bailes un saspringums iznīcina jūs un jūsu matus. Vienkārši esiet paši, ticiet sev un palīdzībai no augšas. Reizēm problēmas ar matiem var liecināt par lielu egoismu, lepnumu un neapzinātu aizvainojumu uz Dievu.

Galva

Bieži galvassāpes rodas tad, ja jūsu prāts ir pārpildīts ar domām vai jūs uztveriet pārāk daudz informācijas. Galvassāpes ir biežs ceļabiedrs cilvēkiem ar augstu intelektu, kuri ir pieraduši apspiest emocijas. Jūs esiet pārāk noraizējušies par rezultātu, bieži pārdzīvojiet sīkumu dēļ un vienmēr steidzieties. Galvassāpes liecina par zemu pašvērtējumu, neticību saviem spēkiem un nevēlēšanos atklāties.

Kakls un pleci

Kakls ir tilts starp prātu ( galvu) un jūtām ( ķermeni), starp materiālo un garīgo. Ja šī saikne ir traucēta, rodas problēmas ar kaklu. Iespējams, ka jūs nospiež aizvainojuma slogs un jūs pārāk stipri pārdzīvojiet savu nepilnvērtību. Kakls sāp, kad mēs nevaram kādam piedot vai piedot sev. Vai arī tad, ja jums trūkst lokanības: piemēram, jūs baidāties pagriezties, lai uzzinātu patiesību, kas tiek runāta jums aiz muguras, ignorējiet situāciju un nevēlieties tikt ar to skaidrībā. Sāpes plecos signalizē par pārāk lielu emocionālo slodzi. Jūs netiekat galā ar emocionālo spiedienu. Iespējas, kāds jūsu apkārtējā sabiedrībā spiež uz jums. Vai arī jūs nevariet pieņemt svarīgu lēmumu.

Acis

Tālredzība – jūs neesiet spējīgi dzīvot šodienai, esiet radis ilgi visu apdomāt, jums ir grūti saskatīt situāciju kopainā. Tuvredzība – jūs neesiet tālredzīgs cilvēks, baidāties no nākotnes un nevēlaties redzēt tālāk par savu degungalu. Acs glaukoma. Jūs bieži atgriežaties pagātnē, nevēlaties samierināties ar kļūdām, kuras esiet pieļāvis un tās jūs nomoka līdz pat šim brīdim. Daltonisms – jūs redziet pasauli pelēkā krāsā, jūs maz kas priecē.

!--nextpage-->

Zobi un mute

Mutes dobuma slimības rodas, ja cilvēka dvēseli ārda aizvainojums uz kādu. Bieži iekožat sev mēlē? Tātad – sodiet sevi par pārlieku lielu pļāpību. Mute ir saistīta ar jaunu ideju pieņemšanu. Jums ir problēmas ar mutes dobumu? Tātad jums ir pārrāvumi tieši šai sfērā. Zobu sāpes rodas dēļ neizlēmības, nevēlēšanās uzņemties atbildību, nemācēšanas analizēt dzīves situācijas. Problēmas ar dzerokļiem norāda uz to, ka jūs nevariet samierināties ar dažiem apstākļiem. Kreisajā pusē – personīgais, labajā – sociālais. Tiek uzskatīts, ka ķermeņa kreisās puses problēmas liecina par problēmām attiecībās ar māti, bet labās – ar tēvu.

Lūpas

Lūpas norāda uz cilvēka juteklismu. Jūsu lūpas plaisā? Iespējams, jūs māc šaubas un jūs nomoka pretrunīgas jūtas. Jūs bieži kodāt lūpas? Tādā veidā jūs, iespējams, sodiet sevi par izrādīto jūtīgumu. Herpes – tas pats , kas lūpu kodīšana, taču daudz nopietnākā formā.

Mugura

Jostasvietas sāpes norāda uz konflikta esamību un vainas apziņu. Jūsu uzmanība ir piekalta pagātnei. Muguras lejasdaļa ir saistīta ar materiālajiem labumiem, naudu, partneri, māju, bērniem, darbu, diplomiem u.tt. Sāpes jostasvietā – jūs cenšaties ko iegūt, taču nevēlaties par to atzīties ne sev, ne citiem. Šis slogs jūs nomāc, jūs esiet uzkrāvis pārāk daudz. Mugura ir dzīves balsts. Muguras problēmas liecina par atbalsta trūkumu. Sāpes mugurā rodas, kad cilvēks jūtas nemīlēts vai ir spiests slēpt savu mīlestību. Kustību zaudēšana – nemācēšana izrādīt mīlestību citiem cilvēkiem. Ja sāp kreisā puse, jums ir grūtības paskaidrot savas jūtas tuviniekiem, ja labā – problēmas ar pasaules uztveri. Sāpes muguras augšdaļā liecina par emocionālā atbalsta trūkumu, par tuvu cilvēku blakus trūkumu.

Locītavas

Bursīts – apspiestas dusmas. Jūs tiecaties pēc pilnības it visā, pat sīkumos, jūs neļaujat sev izrādīt dusmas, tāpēc tās uzkrājas locītavās. Artrīts nomoka tos, kuri nejūt apkārtējo mīlestību. Cilvēki, kas sirgst ar artrītu kā likums ir ļoti pareizi. Pirmajā vietā viņiem ir vārds “vajag” un ļoti spēcīgs “iekšējais kritiķis.” Izmežģījumi – sevišķi bieži tie gadās cilvēkiem, kuri atļauj citiem ar sevi manipulēt. Problēmas ar ceļgaliem – lepnums, spītība, apspiestas bailes un nevēlēšanās piekāpties. Sāpes elkoņos – jums trūks elastības un jūs izmisīgi nevēlaties iet uz kompromisu. Visdrīzāk – jūs pretojaties kādām svarīgām izmaiņām dzīvē vai zemapziņā baidāties pieņemt ko jaunu.

Rokas

Roku plaukstas sāp tiem, kuriem izmisīgi trūkst draudzības. Iespējams, jums trūkst draudzīgu attiecību ar līdzcilvēkiem. Ir laiks izlīst no savas noslēgtās pasaulītes!

Ikri un gurni

Sāpes kāju ikros – dzīves ideālu sabrukšanas pazīme. Iespējams, jūs gribiet ko tādu, kas neatbilst jūsu morāles principiem. Sāpes ikros traucē kustēties uz priekšu. Tās norāda uz jūsu attieksmi pret nākotni un jūsu spēju kustēties uz priekšu. Tāpat tās var liecināt par mīlas pārdzīvojumiem un mokošu, aklu greizsirdību. Sāpes gurnos var būt pazīme tam, ka jūs esiet iestrēdzis savā komforta zonā un patoloģiski baidāties no pārmaiņām, nevēlaties mainīt ierasto lietu kārtību. Pastāvīgi pretojaties jaunajam.

Pēda

Jums sāp pēdas? Iespējams, jūs bieži aizmirstiet par sevi, atsakiet sev priekus. Varbūt darbs aizņem visu jūsu laiku vai jūs pārāk nenopietni attiecaties pret savām vēlmēm, pastāvīgi nobīdiet tās otrajā plānā. Potītes sāp, ja cilvēks atrodas dziļā apātijā. It kā mūsu ķermenis atsakās doties uz priekšu, it kā mēs baidītos no dzīves un neredzam kustībai uz priekšu nekādu jēgu.


Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!