Nagu forma – ko tā stāsta par jūsu raksturu

Nagu forma – ko tā stāsta par jūsu raksturu

Rokas ir mūsu vizītkarte. Ja sarunu biedram svīst delnas, viņš slēpj tās aiz muguras, vai viņam trīc pirksti – mēs jau daudz ko varam saprast par cilvēku. Ja nagi ir netīri un nekopti, arī varam izdarīt ne mazums secinājumu. Taču ir viedoklis, ka arī nagu forma var daudz ko pastāstīt par cilvēka raksturu. Izšķir septiņus visizplatītākos nagu formas veidus. Atrodiet savējo!

Jūs esat radošs un sabiedrisks. Cilvēkiem patīk atrasties jums līdzās. Jums ir labas attiecības ar visiem. Jūs esat romantisks un mazliet par ātru apvainojaties. Jūs pārāk bieži pievēršat uzmanību sīkumiem un neredzat kopainu.

Nags horizontāli plats

Jūs esat no tiem, kuri mīl runāt ļoti tieši un teikt cilvēkiem acīs visu, ko domājat. Jūs varat un spējat palīdzēt citiem, tāpēc bieži vien sakāt to, viņi nemaz negrib dzirdēt , lai gan zina, ka tā ir taisnība. Jūs precīzi zināt, ko gribat no dzīves. Jūs esat ambiciozs un neatlaidīgs. Šīs īpašības piesaista cilvēkus, taču dažreiz padara jūs arī nepacietīgu un attālinātu.

“Apaļā ola”

Jūs neesat no tiem, kas mīl traku dzīves ritmu – jums ir pašam savs. Tas palīdz jums dzīvot saskaņā ar sevi un saglabāt garīgo līdzsvaru. Jūs vienmēr spriežat loģiski un rūpīgi apsverat visus variantus, pirms spert izšķirošo soli. Jūs esat no tiem cilvēkiem, kas spēj saglabāt draudzību ilgus gadus.

Kvadrāts/taisnstūris

Jūs esat ļoti drosmīgs cilvēks, taču spējat būt pacietīgs. Tāpēc nebaidāties pieņemt arī riskantus lēmumus. Šīs īpašības jums būs ļoti noderīgas, ja nolemsiet kļūt par priekšnieku vai uzsākt savu biznesu. Jūs esat nopietns cilvēks, un citi jūs par to ciena. Jūs uzreiz ievērojat, ja kāds cenšas jūs apmānīt vai traucē paveikt iecerēto. Taču ar tuvajiem cilvēkiem – ģimeni, draugiem, mīļajiem cilvēkiem – jūs nebaidāties būt atslābināts un pat rotaļīgs.

Trīsstūris

Apsveicam! Jūs esat ģēnijs (nu vismaz jums ir visas iespējas par tādu kļūt!!!). Jūs ne tikai esat spējīgs ģenerēt idejas, kas neienāk prātā citiem, jūs arī pats cenšaties visu izdarīt līdz galam un perfekti. Jums ātri vien sāk veikties visā, ko uzsākat. Cilvēki bieži vien skatās uz jums ar patiesu apbrīnu.

Mandeles veida nags

Jūs esat draudzīgs un patiess cilvēks. Jums ir laba sirds un tuvie cilvēki vienmēr var uz jums paļauties. Cilvēkiem patīk ar jums kopā pavadīt laiku, jo jūs vienmēr cenšaties teikt patiesību un bieži vien sakāt komplimentus. Taču jūsu labā sirds netraucē jums palikt izlēmīgam un stingram grūtās situācijās – jūs vienmēr atradīsiet izeju.

Asmeņveida nags

Jūs esat ambiciozs un strādīgs, jūs esat gatavs ieguldīt maksimumu enerģijas, lai nonākt pie nospraustā mērķa. Jūs vienmēr visu mīlat novest līdz galam un nebaidāties pamest komforta zonu, lai gūtu jaunu pieredzi.

Neparasti, taču kaut kas tiek tiešām sakrīt! Un jums?

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!