Visā negatīvajā, kas ar jums notiek, ir noslēpta dziļa mācība
Vai jūs tiešām zināt, kas ir pozitīvs un kas ir negatīvs? Vai jūs tiešām varat atšķirt abus vienu no otra?
Ir daudz cilvēku, kuriem neveiksmes, slimības, sāpes vai zaudējumi izrādījās, ka ir viņu dzīves labākie skolotāji. Tas viņiem deva pacietību, līdzjūtību un pazemību. Tas viņiem iemācīja pieņemt visu, kas viņiem turpmākajā nākotnē stāsies priekšā. Tas viņiem iemācīja atbrīvoties no cerībām un virspusējām vēlmēm un mērķiem.
Ja ar jums notiek kaut kas negatīvs, tajā, visticamāk, ir paslēpta kāda pamatīga mācība, kaut arī jūs to uz to brīdi varbūt nezināt. Pat nenozīmīga neveiksme vai īslaicīga slimība var jums parādīt, kas ir pozitīvs un kas negatīvs jūsu dzīvē, kā arī to, kas jūsu dzīvē ir patiesi svarīgs un kas nav.
Redziet, apstākļi ir tādi, kādi tie ir. Tie nav nedz pozitīvi, nedz negatīvi. Un, kad jūs sākat uztvert un pieņemt lietas, kas ar jums notiek dzīvē, viss-ir-loti-vienkarsi" onclick="gtag('event', 'CrossLink', {'event_category': 'click', 'event_label': 'tādas'});">tādas, kādas tās ir, jūs redzēsiet, ka jūsu dzīvē vairs nav “labu” vai “sliktu”.
Bet, tas nenozīmē, ka tad, kad ar jums vai ar kādu no jums tuviem cilvēkiem notiek kaut kas slikts, piemēram, smaga slimība, nelaimes gadījums vai nāve, jums to vajadzētu noliegt un izlikties, ka tas nav satraucošs vai drausmīgs notikums. Tas, kas jums jādara, ir jāļauj tam visam ritēt savu gaitu. Ļaujot katram mirklim būt tādam, kāds tas ir, jūs paglābsiet sevi no sāpju, skumju, dusmu un aizvainojuma uzkrāšanas.
Piemēram, ja kāds no jums tuviem cilvēkiem nomirs, jūs to nevarat noliegt vai būt laimīgs. Tomēr jūs varat būt mierā ar sevi. Jums būs skumji un jūs raudāsiet, bet zem bēdām jūs jutīsiet iekšēju mieru, klusumu un rāmuma sajūtu.
Diemžēl daudzi cilvēki nespēj saprast, ka lielākā daļa tā saukto negatīvo lietu, kas mums rodas, patiesībā ir pašu radītas. Tās ir mūsu prāta radītas drāmas.
Piemēram, ja jūtaties atbildīgs par lietām, kuras nav jūsu vainas dēļ, tad tā ir drāma. Kad ļaujaties sevis žēlošanai, tā ir drāma. Kad ļaujat saviem pagātnes zaudējumiem, neveiksmēm un sāpēm aizēnot pašreizējo brīdi, tā ir drāma. Ikreiz, kad mēģināt ignorēt, pretoties vai noliegt tagadni, tā ir arī drāma.
Tātad, jautājums ir šāds: kā jūs varat pārtraukt radīt vairāk drāmas savā dzīvē?
Atbilde: pieņemiet pašreizējo stāvokli tādu, kāds tas ir. Pieņemiet katru mirkli, katru situāciju tādu, kāda tā ir. Pieņemiet katru problēmu vai sāpes jūsu dzīvē viss-ir-loti-vienkarsi" onclick="gtag('event', 'CrossLink', {'event_category': 'click', 'event_label': 'tādas'});">tādas, kādas tās ir. Neko nenoliedziet. Tādā veidā jūs sevi paglābsiet no liekas drāmas.
Mums visiem ir jāsaprot un vienmēr jāpatur prātā tas, ka neveiksmes, skumjas, zaudējumi un sāpes jebkurā formā ir svarīgas mūsu personīgajai un garīgajai izaugsmei. Lai kļūtu par stiprāku, gudrāku un izturīgāku cilvēku, jums ir jāizjūt pamatīgas sāpes vai zaudējumi. Jums jāpiedzīvo neveiksmes, lai atrastu ceļu uz panākumiem.
Katrā neveiksmē vienmēr tiek slēpti panākumi, un visās skumjās un sāpēs vienmēr tiek slēpta laime. Jums vienkārši pašam ir jāvēlas to redzēt.
Kā es to varu redzēt? Šis, iespējams, ir jautājums, kas jums ienāca prātā. Viss, kas jums jādara, ir jāatturās no jebkādu nosacījumu, piemēram, attiecību, darba, īpašumtiesību vai pat sava ķermeņa, vērtēšanas kā “labs” vai “slikts”.
Jo, kad jūs kaut ko vērtējat kā “labu” vai “sliktu”, jūs sevi sākat identificēt ar to. Jūs pieļaujat “labo” stāvokli, lai jūs justos labi. Jūs ļaujat šim stāvoklim padarīt jūs laimīgus. Un jūs ļaujat tam kļūt par daļu no tā, kas jūs esat. Un tas ir tik nepareizi visos iespējamajos veidos. Jo viss reiz mainās. Tas nosacījums, kas vakar vēl bija “labs”, pēkšņi ir kļuvis drausmīgs. Tas nosacījums, kas lika justies labi pašam ar sevi, pēc tam liek justies slikti par sevi.
Tāpēc
Tas, ka esat pazaudējis darbu, nenozīmē, ka esat neveiksmīgs. Tas arī nenozīmē to, ka esat nekompetents un bezjēdzīgs. Vai, tikai tāpēc, ka jūs tikko izšķīrāties ar savu draugu / draudzeni, tas nenozīmē, ka jūs nespējat uzturēt attiecības. Tas arī nenozīmēto to, ka neesat mīlestības cienīgs.
Un vēl viena lieta - atcerieties, ka, cerot uz jūsu attiecībām - gan romantiskām, gan savādākām, jūsu darbu, vai kaut ko citu, lai dotu jūsu dzīvei piepildījumu un pilnīguma sajūtu, un pat identitāti, ir ciešanu recepte. Jo vairāk jūs mēģināsiet sasniegt laimi šādā veidā, jo vairāk jūs cietīsiet.
Apstākļi un lietas var dot jums tikai īslaicīgu, virspusēju laimi. Vienīgā vieta, kur jūs variet atrast patstāvīgu, patiesu laimi un piepildījumu, ir sevī.