Vīriešiem tas patīk: no kādiem trūkumiem ārējā izskatā nepavisam nevajag kautrēties

Vīriešiem tas patīk: no kādiem trūkumiem ārējā izskatā nepavisam nevajag kautrēties

Neticiet stereotipiem - vīriešiem ļoti bieži patīk tas, ko mēs pašas sevī nevaram ciest.

Tu slīpē savu figūru līdz ideālam (par tādiem parasti ņemot standartus, kurus mēs redzam pa TV vai žurnālu lappusēs) un ļoti pārdzīvo, ja kaut kādas lietas nesakrīt. Uzreiz liekas: “Nu kam es tāda esmu vajadzīga?”. Pastāv daudz stereotipu par to, kāda āriene patīk vīriešiem. Taču steigsim jūs nomierināt, tie, lielākoties, ne tuvu nav patiesi. Ir tādas ārējā izskata īpašības, kurus sievietes parasti uzskata par saviem trūkumiem, taču patiesībā tie liekas ļoti simpātiski pretējam dzimumam.

Mazs augums

Tādām meitenēm parasti liekas, ka viņas izskatās smieklīgi un nepilnvērtīgi. Patiesībā tavs nelielais augums vīrietim ļauj blakus justies kā stipram aizstāvim. Miniatūras meitenes viņi parasti dievina nēsāt uz rokām.

Garš augums

Uzskati sevi par garu, kautrējies valkāt augstus papēžus, uzmet kūkumu līdzās vīrietim? Dažiem vīriešiem gara auguma meitene nozīmē to pašu, ko modele uz podiuma, viņa ir burvīga. Tā kā, vairāk pārliecības, jūties, kā modele, iztaisno muguru un lepnā gaitā dodies iekarot pretējo dzimumu.

Liels dibens

Par Dženiferas Lopesas un Kimas Kardašjanas piemērs daudzām tomēr neļauj priecāties par savu lielo pēcpusi. Tajā pašā laikā vīriešiem šie izteiksmīgie apaļumi nekad nav likušies par trūkumu, bet drīzāk, par vienu no labākajām ķermeņa īpašībām. Tieksme uz sievišķīgām formām viņiem ir ielikta jau instinktu līmenī, jo bioloģiski sieviete ar kuplām formām tiek uzskatīta par veselīgāku un spējīgu vieglāk radīt pēcnācējus. Taču, pat ja instinktus vairs neapzinās, tad vīrietim tavas formas - tas ir vienkārši skaisti un pievilcīgi.

Mazas krūtis

Stereotips: lielākas - tātad labākas, piemīt ja nu vienīgi pārāk pašpārliecinātiem mačo. Pārējiem krūšu izmērs nemaz nav tik svarīgs. Daudzi uzskata, ka ir patīkami, ja krūts var ietilpt vienā plaukstā. Bet 4. un 5. izmēru tajā vis neieliksi.

Bāla āda

Tev liekas, ka bāla āda uzreiz saistās ar nomocītu izskatu? Vai arī tas ir vienkārši garlaicīgi? Vīriešiem nav nekas pret sievietēm ar gaišu ādu. Tās viņiem liekas smalkākas un gaisīgākas, it kā būtu marmorā veidotas skulptūras. Ne velti bāla āda vienmēr ir tikusi uzskatīta par aristokrātisma pazīmi. Tā arī tu viņa acīs būsi kā īsta karaliene.

Vasaras raibumi

Stiprajam dzimumam pat ļoti patīk šie tavi “saules skūpsti”. Tie arī tevi pašu padara saulaināku un siltāku viņa acīs. Un arī jautrāku.

Krunciņas

Ieraugot pirmās krunciņas, mēs krītam panikā un sākam cīņu ar tām. Lai gan vīrieši tās var pat nepamanīt. Un, pat ja pamanīs, tad nepiegriezīs tām īpašu vērību. Viņus drīzāk var izbiedēt pārmērīgs, mākslīgs ādas gludums - vīrieši baidās no ne visai dabiskā. Ir arī tādi, kuriem tieši patīk šī brieduma pazīme, jo vecums - tā ir pieredze, pārliecība un stabilitāte.

Brilles

Ja tev ir slikta redze, tas nav iemesls tērēties lēcām. Protams, daudziem nevēlēšanās nēsāt brilles ir sākusies jau bērnībā, ja viņi ir tikuši ķircināti par briļļainīšiem. Taču šodien brilles, pirmkārt, ir kļuvušas par modernu aksesuāru, tās nēsā pat tie, kam problēmu ar redzi nav. Otrkārt, vīriešiem nav nekas pret tām. Tieši otrādi, tās tavam tēlam piedot īpašu šarmu, un vēl - dabiskumu, kuru vīrieši ļoti novērtē.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!