Kā ātrāk izveseļoties, ja esi saslimis. Padomi, kas strādā!

Kā ātrāk izveseļoties, ja esi saslimis.  Padomi, kas strādā!

Slimošana bijusi aktuāla tēma vienmēr. Lai cik daudz pūļu ieguldītu imunitātes stiprināšanā, no saslimšanas pilnībā nevar izvairīties neviens, taču varam ar šiem padomiem vairāk aizsargāt savu organismu no nevēlamajām saslimšanām.

1. izslēgt no uztura visus iekaisumu un zarnu pūšanos veicinošos produktus. Piena p.,miltu p., cukuri- saldumi, kafija, dzīvnieku izcelsmes produkti.

2. Gavēnis, vismaz 24-36h. Pavērojiet mazos bērnus, kad viņi ir slimo. Viņi tik pat kā neēd, kad slimo. Tikai vecāki ir izdomājuši, ka guļot gultā vajag enerģiju. Badojoties ātrāk pazūd iekaisumi, organisms netērē enerģiju gremošanai un atjaunojas zarnu mikrobioma flora ( 2/3 imunitātes ir zarnās). Kad beidzam gavēni, tad atgriežamies pie veģetārās pārtikas mazos daudzumos.

3. Ūdens ( tīrs, negāzēts). Vitāli svarīgs elements, lai organisms izvadītu lieko un atjaunotu bioķīmiskos un fizioloģiskos procesus organismā. Dzeram vairāk kā ikdienā.

3. Miegs- Pastaigas dabā. Šī kombinācija strādā fantastiski. Miegā atjaunojas organisms- pastaigā darbinam vielmaiņu.

4. Karstie upeņu, ingvera, dzērveņu dzērieni. Mans favorīts Kurkumas dzēriens ar citronu.

5. Mainam, paaugstinam savu vibrāciju. Neskatamies negatīvu, nevajadzīgu informāciju, izvairamies no telefona. Klausamies labu mūziku. Neceļam zvanus, kas neraisa pozītīvas emocijas ( tā ir izvēle).

2x dienā pa 20min. elpojam caur degunu 5-5-2 ( ieelpa-izelpa-pauze) un koncentrējamies uz pateicības sajūtu, tas ieved visu organsim koherentā stāvoklī, kur sākas atjaunošanās procesi. Pateicības sajūta ir maģiska, jo momentāni mainās šūnu, sirds un smadzeņu uzvedība.

6. Vakuma banku terapija lieliski uzlabo organisma aizsargspējas un relaksē ķermeni.

7. Bišu maize - dabīgie multi vitamīni, kurus organisms pilnvērtīgi spēj izmantot.

Slimošans brīžos var likties, ka pazaudēju laiku un neko nevaru darīt, bet var arī savādāk. Tas var būt laiks sev, lai iepazītu un mainītu lietas. Šie ietekumi nav tikai tad, kad slimojam. Šie ir arī ietekumi, lai nesaslimtu

Avots: Arturs Kirps

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!