Vingrinājumi ātrākai notievēšanai

Vingrinājumi ātrākai notievēšanai
Notievēšanas procesā varat ēst ne tikai bezgaršīgus salātus un smagi svīst trenažieru zālē. Jūs varat sasniegt vēlamās formas sev visērtākajā veidā – ar dziļas elpošanas palīdzību. Varat kombinēt dziļo elpošanu ar dažiem fiziskajiem vingrinājumiem, kas palīdzēs atbrīvoties no liekā šķidruma un taukiem organismā. Esam atlasījuši elpošanas vingrinājumus, kas neaizņems daudz laika un iekļaus sevī dziļo elpošanu. Šie vingrinājumi sastāvēs no smieklīgu seju veidošanas, izmantojot parastu plastmasas pudeli, laivas attēlošanu un vēl dažiem citiem.

Elpošanas vingrinājumi

Jums būs vajadzīga tukša plastmasas pudele. Sākuma pozīcija: jums vajag notupties četrrāpus un pudeles kaklu saņemt ar priekšzobiem. Kas jādara: elpojot ar diafragmu, lēnām ieelpojiet un izelpojiet. Ieelpojiet caur degunu un izelpojiet pudelē caur muti. Izelpai jābūt īsai un spēcīgai. Atkārtojiet vingrinājumu 10 – 15 reizes. Svarīgi: šis vingrinājums jāizpilda ļoti uzmanīgi. Nevajag pārcensties, lai nesākas galvas reiboņi. Iepauzējiet starp dziļajām ieelpām, ja sāk trūkt gaisa, tad atsākat vingrinājumu.

Lauvas elpošana

Pirmajā brīdī šis vingrinājums var šķist nedaudz muļķīgs, bet tas ir ļoti noderīgs jūsu kaklam. Tāpat tas palīdz atbrīvoties no pazodes. Sākuma pozīcija: Nometieties četrrāpus, dibenu novietojiet uz kājām, iekārtojieties ērti. Kas jādara: plaukstas noliekat starp kājām, iztaisnojot rokas. Plaukstas vērstas uz iekšpusi. Ieelpojiet caur degunu, tad spēcīgi izelpojiet, sakot “ha”, caur muti. Izelpojot, plati atveriet muti un izbāžat mēli. Ir jāsajūt sasprindzinājums pazodes daļā, kakla rajonā un sejas muskuļos. Izelpojiet un atkārtojiet šo vingrinājumu apmēram 4 – 6 reizes.

Kāju pacelšana

Šis vingrinājums iedarbosies uz visiem vēdera muskuļiem, nostiprinās muguras lejas daļu un palīdzēs uzlabot stāju. Sākuma pozīcija: noguļaties uz paklājiņa, iztaisnojiet kājas. Kas jādara: rokas noliekat paralēli augumam, izstiepiet kājas. Elpojiet. Izelpas laikā rokas noliekat aiz galvas. Divreiz ieelpojiet . Izelpojot, paceliet kāja 90 grādu leņķī. Paliekat šādā pozīcijā 20 sekundes. Esot šajā pozīcijā, elpojiet mierīgi. Lēnām laižat zemāk kājas un nofiksējiet tās 60 grādu leņķī attiecībā pret grīdu. Šajā pozīcijā paliekat apmēram minūti. Elpojiet mierīgi. Tad palaižat kājas vēl zemāk, 30 grādu leņķī. Šajā pozīcijā paliekat apmēram 30 sekundes. Elpojiet mierīgi.

Vingrinājums “Laiva”

Šajā vingrinājumā darbojas visi vēdera preses muskuļi. Sākuma pozīcija: Apsēdieties uz paklāja, saliecot ceļus. Kas jādara: Apņemot ceļus ar rokām, mazliet paceliet kājas, vajadzētu būt 90 grādu leņķim. Tad atliecieties atpakaļ. Jums “jāiedarbina” visa vēdera prese. Pēc tam iztaisnojiet rokas un turiet tās taisni, kājas ceļat augstāk. Jūsu ķermenim jāizveido V veida forma. Šajā pozīcijā paliekt 15 – 20 sekundes, elpojiet mierīgi. Atkārtojiet šo vingrinājumu 3 – 4 reizes.

Vingrinājums “Šķēres”

Šis vingrinājums palīdzēs atbrīvoties no vēderiņa. Sākuma pozīcija: nogulieties uz paklājiņa, kājas kopā. Kas jādara: Plaukstas liekat zem dibena. Svarīgi: mugura jāpiespiež pie grīdas. Ieelpojiet un izelpojiet. Paceļat abas kājas vienlaicīgi, tad pēc kārtas nolaižat kājas pie grīdas – labo, kreiso, labo, kreiso. Kājas nedrīkst pieskārties grīdai. Jūsu kustībām jāimitē šķēres. Atkārtojiet 6 – 7 reizes.

LAI IZDODAS!

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!