Vienīgie piecīši Ukrainā jau paaugušies. Kā viņi izskatās tagad

Vienīgie piecīši Ukrainā jau paaugušies. Kā viņi izskatās tagad

2015.gadā Oksanas un Sergeja ģimenē notika neticams pavērsiens. Ģimenē jau auga meitiņa, un pāris gaidīja savu otro bērnu, līdz uzzināja, ka viņiem būs…piecīši!

Ārsti paši bija izbrīnīti ne pa jokam. Dabiskas apaugļošanās rezultātā šāda iespēja pastāv vienā gadījumā no 85 miljoniem! Un tomēr tas notika! Oksanai uzreiz tika piedāvāts atbrīvoties no pāris embrijiem, lai pārējie varētu normāli attīstīties, taču sieviete atteicās.

Noteiktajā laikā pasaulē nāca trīs dēliņi un divas meitiņas. Un vēl pārsteidzošāk bija tas, ka starp mazuļiem bija divi identisko dvīņu pāri! Ģimenei uzdāvināja piecu istabu dzīvokli un piešķīra minivenu, ar kuru Oksana drīz vien jau sāka braukt.

Diemžēl Sergejs nespēja izturēt negaidīti uzlikto daudzbērnu tēva nastu. Pēc dažiem mēnešiem viņš no ģimenes aizgāja. Tagad Oksana varēja paļauties tikai uz savas mammas palīdzību. Taču sieviete neļāva sev ilgi bēdāties, jo viņa bija vajadzīga saviem sešiem bērniņiem.

Vēlāk nevienaldzīgi cilvēki, uzzinājuši par Oksanas situāciju, nodibināja online palīdzības fondu lielajai ģimenei. Tāds atspaids pašaizliedzīgajai Oksanai nāca tieši laikā. Šobrīd mazie jau ir paaugušies un vairs nesagādā tik daudz rūpju. Bet Oksana pa šo laiku izveidoja savu blogu, kurš jau ir guvis vairāk par 200 tūkstošiem sekotāju, kuri ar interesi vēro māmiņas un viņas bērnu dzīvi.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!