Unikāla diēta! Notievēt par 13 kilogramiem ātrā laikā ir iespējams!

Unikāla diēta! Notievēt par 13 kilogramiem ātrā laikā ir iespējams!

Aiz loga jau klauvē pavasaris, tātad pēdējais laiks atbrīvoties no liekajiem kilogramiem! Un šis process var būt pavisam vienkāršs, galvenais ir pieņemt lēmumu mainīt savu ēdienkarti.

Ja cilvēks, pirms kaut ko apēst, par to domā, viņš ieslēdz savu apziņu. Ar to mēs atšķiramies no dzīvniekiem, kuri ēd to, kas pagadās. Vesels ķermenis un vesels prāts ir atkarīgs no veselīga un noderīga ēdiena! Psihologi ir pierādījuši, ka pat nedaudz notievējis cilvēks ir daudz pārliecinātāks par sevi, nekā tas, kurš ar skumjām skatās spogulī un tikai sapņo par tievēšanu, neko neuzsākot.

Diēta, ko piedāvājam, ir ļoti efektīva! Tā ir lieliski sabalansēta, lai gan balstās uz praktiski pilnīgu atteikšanos no ogļhidrātiem. Šis ēšanas režīms ir piemērots tiem, kuriem ir grūtības ar gremošanu un kuri ir neapmierināti ar savu ādas stāvokli.

Ar šīs diētas palīdzību jūs notievēsiet divu nedēļu laikā, izskatīsieties krietni vien veselīgāks un gūsiet patiesu spēka un enerģijas pieplūdumu! Jūs būsiet pārsteigts, bet diēta balstās uz tiešām garšīgiem produktiem!

Olu diēta

PIRMDIENA

BROKASTIS: 1 apelsīns ( var aizvietot ar greipfrūtu, persiku, ananasu vai kādu citu augli, tikai – ne banānu), 2 cepumi ( no pilngraudu miltiem), kafija vai tēja bez cukura.
PUSDIENAS: 1 apelsīns, 1 vārīta ola, jogurts vai kefīrs.
VAKARIŅAS: 2 vārītas olas, 2 tomāti, 500 g dārzeņu salāti (var būt tikai gurķis), 2 cepumi.
Kā redzat, šī diēta piedāvā diezgan sātīgas vakariņas, tātad nebūs jāiet gulēt ar tukšu vēderu. Svarīgi ir dzert daudz ūdens, un pilnībā izslēgt no ēdienkartes sāli. To aizvietojiet ar zaļumiem un garšvielām. Salātu pagatavošanai izmantojiet piparus un citas sāli nesaturošas garšvielas.

OTRDIENA

BROKASTIS: Tāpat kā pirmdien.
PUSDIENAS: 1 apelsīns, 1 vārīta ola, jogurts vai kefīrs, 2 cepumi.
VAKARIŅAS: 120 g vārītas gaļas (vislabāk – liellopa), 1 tomāts, 1 cepums.

TREŠDIENA

BROKASTIS: Tāpat kā pirmdien.
PUSDIENAS: 1 apelsīns, 1 vārīta ola, jogurts vai kefīrs, dārzeņu salāti.
VAKARIŅAS: 120 g vārītas gaļas, 1 apelsīns, 1 cepums, kafija vai tēja.

CETURTDIENA

BROKASTIS: Tāpat kā pirmdien.
PUSDIENAS: 120 g liesa siera vai biezpiena, 1 tomāts, 1 cepums.
VAKARIŅAS: 120 g gaļas, 2 tomāti, 1 ābols, 1 cepums.

PIEKTDIENA

BROKASTIS: Tāpat kā pirmdien.
PUSDUIENAS: 200 g tvaicētas zivs, 1 tomāts, 1 cepums.
VAKARIŅAS: 500 g vārītu vai sutinātu dārzeņu (burkāni, sīpoli, kāposti, kartupeļi, pupas vai zirņi), 1 vārīta ola, 1 svaigs tomāts.

Urā! Brīvdienās varat ēst kā parasti. Galvenais, nepārēsties, nelietot alkoholu, izvairīties no produktiem, kas satur konservantus un nelietot sāli. Jūs ievērojami notievēsiet 15 dienās, un ne visu laiku jāseko striktai diētai. Brīvdienās jums ir svētki!

Šī diēta ir ļoti efektīva un sniedz lielisku rezultātu. Pēc vēlamās formas sasniegšanas, lai zaudētais svars neatgrieztos, obligāti vienu dienu nedēļā ēdat pēc šādas ēdienkartes:

BROKASTIS: 2 glāzes ūdens ar citronu sulu.
PUSDIENAS: 1 vārīta ola, 1 cepums, 1 tomāts, 1 ābols.
VAKARIŅAS: 1 vārīta ola, 1 cepums, 1 tomāts.

Tāda diēta kļūs par glābiņu tiem, kuri jau sen alkst atbrīvoties no liekā svara. Diēta ir 100 % efektīva, un ja strikti to ievērosiet, jums izdosies notievēt par 10 – 13 kg tikai divu nedēļu laikā.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!