Trīs labas lietas, kas maina dzīvi uz labo pusi

Trīs labas lietas, kas maina dzīvi uz labo pusi

Lai izmainītu savu dzīvi uz labo pusi, nemaz nav vajadzīgas globālas pārmaiņas un nav jāgaida pirmdiena. Reizēm atliek tikai ieviest savā dzīvē pāris vienkāršu, bet ļoti noderīgu ieradumu, kas palīdzēs jums kļūt daudz mierīgākiem un laimīgākiem.

Trīs labās lietas

Pirms liekaties gulēt, centieties atbrīvoties no visām negatīvajām domām. Ja nevarat nomierināties, tad savas uzbāzīgās domas iedomājieties kā ķieģelīšus, kurus jūs saliekat kaudzītē pie savas gultas. Daudzi no tiem gluži mierīgi var pagaidīt līdz rītam, bet daži vienkārši izkusīs vai samazināsies un varbūt pat izzudīs bez pēdām. Ja tomēr esat pārāk uzvilkti, tad koncentrējieties uz padziļinātu un lēnu elpošanu, tas palīdzēs atbrīvoties.

Koncentrējiet uzmanību uz trim patīkamām lietām, kas ar jums šodien notikušas. Tās var būt lielas vai pavisam mazas, intelektuālas vai jutekliskas, galvenais, lai tās jums būtu dāvājušas pozitīvas sajūtas. Piemēram, jūs tikāt paslavēti darbā, bērns pateica, ka mīl jūs, izjutāt gandarījumu pēc padarīta darba un tā tālāk.

Koncentrējieties uz šīm sajūtām. Ko jūs jūtat? Iespējams, prieku vai lepnumu par sevi, atvieglojumu pēc atrisinātas problēmas, jūs smaidāt no patīkamām atmiņām. Pievērsiet uzmanību tam, kā kustas jūsu sejas muskuļi, veidojot smaidu. Sajūtiet, kur patīkamās domas rada siltumu jūsu sirdī, krūtīs, visā ķermenī.

Iedomājieties, kā jūsu smadzenes izveido jaunas saites, pa kurām plūst laime. Iedomājieties, ka prieka hormoni tek kā mazi strautiņi, saplūst kopā un pārtop lielā laimes upē, kas tiecas uz jūsu receptoriem un sagādā jums dzīves prieku. Iemiegot, turpiniet savas laimes izpēti, izgaršojiet to un iegaumējiet sajūtas.

Pamazām jūs sāksiet aptvert, ka tas, kas sniedz patiesu prieku un dāvā laimi, nav atkarīgs no bagātības, veiksmīgas karjeras, sabiedrības atzinības. Visvienkāršākās un saprotamākās lietas, kas liek izjust patīkamus mirkļus, vienmēr atrodas mums līdzās, ir tikai jāprot tās saskatīt.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!