‘’Visā pasaulē vērojama vakcinācijas uzticības krīze’’: PVO paziņo par problēmu

‘’Visā pasaulē vērojama vakcinācijas uzticības krīze’’: PVO paziņo par problēmu

5.martā notika kārtējā PVO sēde, kas tika organizēta V Nacionālās asamblejas ‘’Aizsargātā paaudze’’ ietvaros. Tika apspriesti daudzi jautājumi, un viens no tiem saistījās ar nopietnu un izplatītu uzticēšanās krīzi attiecībā uz vakcīnām pret COVID-19.

Problēmas aktualitāte

PVO pārstāve Melita Vuinoviča paziņoja, ka uzticības krīze ir vērojama visā pasaulē. Situācija ir patiešām nopietna, jo runa ir par iedzīvotāju uzticēšanās trūkumu savai valstij. Ja ideja par masveida vakcināciju izgāzīsies, tad arī citām imunizācijas programmām panākumu nebūs. Vuinoviča satraucas, ka tādējādi mēs zaudēsim ļoti svarīgā karā - tajā, kas tieši šobrīd notiek pret koronavīrusu.

PVO pārstāve atzīmēja, ka šo uzticēšanos var paaugstināt, ja mēdiju personības, ārsti un valdības amatpersonas rādīs sabiedrībai cienīgu personīgo piemēru.

Taču ar to vēl būs par maz. Melita Vuinoviča piedāvā izdarīt sekojošo: izpētīt katru iedzīvotāju kategoriju visās valstīs, to sociāli-ekonomiskās un kultūras īpatnības, un, jau pamatojoties uz šiem datiem, rast veidus, kas garantēti palielinātu vienkāršo iedzīvotāju uzticēšanos un stimulētu viņus neatteikties no vakcinācijas.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!