Toksiskas domas lēnām jūs iznīcinās un sabojās jūsu laimi

Toksiskas domas lēnām jūs iznīcinās un sabojās jūsu laimi

Jūsu domas ir spēcīgas. Tāpēc jums vajadzētu būt uzmanīgiem, lai neļautu toksiskām domām piepildīt jūsu prātu ar negatīvismu. Negatīvas un toksiskas domas lēnām, bet noteikti iznīcinās jūsu laimi. Šeit ir dažas domas, no kurām jums vajadzētu atturēties.

1. JUSTIES TIESĪGAM UZ KAUT KO

Pārtraucot justies tiesīgam saņemt kaut ko no cilvēkiem, jūs sasniegsiet jaunu brīvības un laimes līmeni. Tiesību izjūta ir destruktīva sajūta, kas var sabojāt jūsu attiecības ar citiem cilvēkiem.

2. ATTEIKTIES PIEŅEMT PATIESĪBU

Pirmais solis ceļā uz jūsu dzīves savešanu kārtībā ir redzēt visu, kā tas ir. Sāciet kritiski un objektīvi domāt par lietām, kas jums ir svarīgas, un noņemiet savas rozā brilles.

3. UZTRAUKTIES PAR TO, KO DOMĀ CITI CILVĒKI

Pārstājiet tērēt savu enerģiju, domājot par to, kā citi cilvēki jūs uztver un ko domā par jums. Tas ir viņu bizness. Jums vajadzētu koncentrēties tikai uz jums un jūsu dzīvi.

4. DOMĀT, KA JUMS NAV PAVEICIES

Veiksme ir interesants jēdziens. Jūs varat piedzīvot veiksmes brīžus, kā arī neveiksmes. Bet domāt, ka jums nav paveicies, ir postoši, un tas jūs novedīs postā.

5. VĒLĒTIES TO, KAS JUMS NAV

Pārtrauciet vēlēties to, kas jums nav, un esiet pateicīgi par lietām, kas jums ir. Koncentrējieties uz šīm lietām un sev tuvajiem cilvēkiem, kurus mīlat.

6. GAIDĪT ĪSTO LAIKU

Īstais laiks ir TAGAD! Izmantojiet šo iespēju un sekojiet saviem sapņiem un mērķiem.

7. DOMĀT, KA JŪSU DZĪVE NAV IZDEVUSIES

Jums var nebūt viss, ko vēlējāties, bet jums ir paveicies, ka jums ir jumts virs galvas, tīrs dzeramais ūdens, ēdiens, internets un dators, lai lasītu šo rakstu. Tātad, jūsu dzīve nav tik slikta.

8. TICĒT, KA TĀ NAV JŪSU KĻŪDA

Jā, dažas reizes tā nav jūsu vaina, bet dažas ir. Pārstājiet domāt, ka jums vienmēr ir taisnība, un sākiet uzņemties atbildību par savu rīcību.

9. DOMĀT, KA JUMS NEIZDOSIES

Nu un kas? Neveiksme ir dzīves sastāvdaļa. Tā jūs mācieties. Tā jūs augiet.

10. DOMĀT, KA JŪS NEESAT PIETIEKAMI LABS

Šī ir visdestruktīvākā un kaitējošākā domāšana, kāda jums varētu būt. Jūs esat pietiekami labs. Pārtrauciet domāt slikti par sevi un tā vietā katru dienu pievērsieties tam, lai kļūtu par labāku cilvēku.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!