Tikties ar kādu, kurš ir izdzīvojis attiecībās ar narcisu (kas jums jāzina)

Tikties ar kādu, kurš ir izdzīvojis attiecībās ar narcisu (kas jums jāzina)

Tas, ko neviens jums nestāsta par narcisiem ir tas, ka viņi ir maskēšanās meistari. Viņi izliekas par tādiem cilvēkiem, kādi viņi nav, un tādējādi persona, kas satiekas ar narcisu, nezinās, kas ar viņu notiek, kamēr nebūs jau par vēlu. Kamēr viņi nebūs palikuši ar salauztu sirdi un vieni, un tik emocionāli iztukšoti, ka nespēs sevi pacelt uz augšu un turpināt savu dzīvi. Narcisa upurim būs vajadzīgs daudz laika, lai dziedinātu sevi, jo piedzīvotajai vardarbībai ir nopietnas sekas.

Persona, kas bija saistīta ar narcisu, ir zaudējusi pašcieņu un novērtē sevi pārāk zemu.

Viņi ir pilnīgi apmaldījušies un mokās. Viņu pašcieņa ir ļoti zema vai tās vispār nav. Narcisam ir izdevies atņemt viņu pašcieņu un cieņas izjūtu.

Persona, kas bija saistīta ar narcisu, visu laiku var būt bailīga, emocionāla un ļoti neaizsargāta.

Iepazīšanās ar tik toksisku cilvēku ir tik intensīva, ka upuris nespēs no tā visa paslēpties. Narciss atstās upurī bailes no visiem, kas viņiem tuvosies. Katra mazā lieta par upuri, viņu dzīves veids, viņu acis, viņu smaids... viss viņus ievainos viņu iepriekšējo brūču dēļ.

Persona, kas bija saistīta ar narcisu, smaidīs tikai reizēm (ja tas būs nepieciešams).

Viņi pazaudēs savu smaidu attiecībās ar narcisu. Pēc šīm attiecībām viņi nezinās, kā smaidīt, jo ilgi nav bijuši laimīgi. Narciss ir atņēmis viņiem viņu smaidu un dzīvesprieku.

Persona, kas bija saistīta ar narcisu, atteiksies runāt par to, kas ar viņiem ir noticis.

Ja kādai personai nekad nav bijušas attiecības ar narcisu, viņi nevar saprast tās lietas, kuras notiek ar narcisa vardarbības upuriem. Ja jūs esat viens no šajiem cilvēkiem, apsveicu - jūs izvairījāties no lodes. Diemžēl šiem cilvekiem tā nav paveicies. Viņi iekrita narcisa nagos, kurš viņiem solīja visdažādākās lietas, un pēc tam viņus neiedomājami ļaunprātīgi izmantoja. Saprotams, ka viņi pārtrauks runāt par to, kas ar viņiem notiek viņu dzīvēs, jo nevēlas, lai viņus kāds nosodītu.

Persona, kas bija saistīta ar narcisu, neatgūstas no sirds sāpēm; viņi atkopjas no kara. Tāpēc…

Viņi nespēs tik viegli dziedēt no tā, kas ar viņiem ir noticis.

Viņiem būs vajadzīgs daudz laika, lai dziedinātu un tiktu pāri attiecībām ar narcisu. Viņiem vajadzīgs kāds cilvēks, kurš viņus sapratīs. Lieta ir tāda, ka viņi vairāk par visu pasaulē patiešām vēlas justies labāk, bet viņi nezina, kā to izdarīt.

Viņiem nepieciešama pastāvīga pārliecība, ka jūs viņiem nenodarīsiet pāri.

Viņi ir aizmirsuši, kā ir mīlēt un tikt mīlētiem atpakaļ. Viņi ir aizmirsuši, kā ir nebaidīties kādam atdot savu sirdi. Viņi ir aizmirsuši, kāda ir sajūta, ka visu laiku nevajag satraukties un gaidīt, ka notiks sliktas lietas. Tāpēc viņiem ir vajadzīgs kāds, kurš viņiem nepārtraukti stāstīs, ka vissliktākais ir aiz muguras un ka jūs būsiet blakus viņiem. Viņiem ir vajadzīgs kāds, kurš viņus pārliecinās, ka viņi nekad viņus neatstās un nesāpinās, kā to darīja narciss.

Viņiem ir uzticības traucējumi, un tāpēc viņiem būs vajadzīgs laiks, pirms viņi nolems atkal kādu mīlēt.

Viņi to ir iemācījušies smagā veidā, kā nevajag uzticēties visiem, jo viens cilvēks, kuru viņi mīlēja visvairāk, ir padarījuši viņu dzīvi par elli. Mīlestība ir arī kaut kas, no kā viņi baidās. Jo tas, ko viņi kādreiz uzskatīja par mīlestību, izrādījās toksiskas zāles, kas viņus padarīja atkarīgus no viņu spīdzinātājiem.

Atkopšanas process nebūs viegls ...

Viņiem bieži būs garastāvokļa maiņas. Kādu dienu viņi vēlēsies palikt vieni, bet jau nākamajā dienā jūsu mīlestība viņiem būs vajadzīga vairāk par visu. Ja jūs viņus mīlat, parādiet viņiem to, ka saprotat viņus un vienmēr būsiet viņiem blakus. Parādiet viņiem, ka viņi nav vieni un ka jūs abi kopā varat pārvarēt visus šķēršļus.

... bet tas viss būs tā vērts.

Viņi nav vainīgi pie tā, ka viņi šādi ir cietuši. Viņi bija lieliski cilvēki, pirms viņi iesprūda narcisa melu un manipulāciju tīklā, un viņi nevarēja atrast izeju. Bet viņi sevi dziedinās, un šī pieredze viņus padarīs par vēl labākiem un mīlošākiem cilvēkiem.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!