Tēvs ir svarīgākais cilvēks meitas dzīvē

Tēvs ir svarīgākais cilvēks meitas dzīvē

Vecāki ir vissvarīgākie cilvēki bērna dzīvē. Viņi rada mūs, iepazīstina ar šo pasauli un to, kas ir tajā, izaudzina mūs, palīdz mums pārvarēt mūsu bailes un ieņem lielu lomu mūsu personalitātes veidošanā.

Lai vai kā, neatkarīgi no fakta, ka mātei un tēvam ir milzīga loma bērna attīstībā, ir viena ļoti īpaša saikne, kura, jūs visi piekritīsiet, spēlē lielu lomu bērna dzīvē.

Tā ir neiznīcināma, mūžīga un spēcīga saikne starp tēviem un meitām.

Mammas, lūdzu nepārprotiet! Jums bez šaubām ir visciešākā un unikālākā saikne ar jūsu bērnu. Bet ir kaut kas ļoti īpašs tēva un meitas saiknē, kas ietekmē meitu dzīves.

Tēvs ir pirmais vīrietis meitas dzīvē.

Viņš ir drošais patvērums, pie kura meitas vēršas.

Viņš ir meitas spēka avots.

Viņas pirmā mīlestība.

Kamēr mammas mūs mīļo un māca mums būt pieklājīgām, tēvi mums māca būt stiprām. Māca, lai mēs nekad nebeidzam būt zinātkāras, pat ja pieļaujam kļūdas. Lai mēs nekad nepadotos neatkarīgi no tā, ka mums ir bail. Lai mēs vienmēr pārsniedzam mūsu limitus. Māte ir tā, kas liek mums izvairīties no riska situācijām, taču tēvs ir tas, kurš pārliecina mūs vienmēr pamēģināt un mācīties no mūsu kļūdām.

Tagad, pirms jūs nepiekrītat šim un sakiet man, ka vienmēr ir izņēmumi, pagaidiet. Jums ir taisnība, vienmēr ir izņēmumi. Ne visām ir paveicies un jūs ir izaudzinājis mīlošs un rūpju pilns tēvs. Bet, ir viens bet. Es nesaku šo visu tāpēc, ka man bija laba bērnība, paldies manai mammai un tētim. Zinātne man visu pasaka priekšā!

Lādēļ tēvi atstāj tik lielu iespaidu uz meitas emocionālo izaugsmi?

Balstoties uz avotiem, kas publicēti Journal of Social Sciences and Humanities, meitas, kurām nav labas attiecības ar saviem tēviem ir vairāk pakļautas psiholoģiskām un emocionālām problēmām un viņām ir lielākas iespējas kļūt trauksmainām un depresīvām nekā meitām, kurām ar tēviem ir spēcīga un veselīga saikne. Par to nav ne mazāko šaubu! Ģimene spēlē lielu lomu, lai sagatavotu mūs visām nākotnes attiecībām. Meitas iemācās kā saprasties ar viņu vīriem, draugiem, draudzenēm un citiem cilvēkiem, kas būs nonākuši viņu dzīvēs pēc tam, kad būs jau sapratušās ar tēviem un brāļiem. Parasti, problemātiskas attiecības ar vīriešiem, depresijas simptomi vai zema pašapziņa, ir tēvu aiziešanas sekas. Kad bērns aug ar sajūtu, ka ir tuvās attiecībās ar savu tēvu, savā tīņu vecumā, tad viņam ir lielāka iespēja izveidot veselīgas un aizraujošas pieaugušo attiecības.

Veselīga saikne starp meitu un tēvu, meitām liek nebaidīties no intīmu attiecību izveides nākotnē. Jebkurai meitenei, mīlestība ar viņas tēvu ir vienmēr pirmā pieredze mīlestībā un iepazīstina viņu ar to, kas vispār ir vīrieša mīlestība. Ja meitai ir pozitīva pieredze bērnībā, mīlestībā ar savu tēvu, tad viņai ies daudz labāk un veiksmīgāk savās attiecībās. Salīdzinoši ar mātēm, tēviem ir daudz lielāka ietekme pār to, kā meitas izturēsies pret vīriešiem.

Atbalstošiem tēviem vienmēr ir īpaša nozīme meitu dzīvēs, jo viņi kalpo kā labs pretspēks vīriešu dzimumtieksmes novēršanai. Tātad, ir vērtīgi zināt, ka mūsdienās tēva lomai ir pavisam savādāka nozīme, tādēļ, ka bērna audzināšana nav tikai mātes atbildība. Laba bērnu audzināšana nozīme, ka abiem vecākiem ir vienlīdzīgas lomas un atbildība, kad iet runa par bērna audzināšana.

Tēvam būtu jāizveido droša vide priekš viņa meitas ne tikai fiziski, bet arī emocionāli. Tēva attieksmei vajadzētu meitu pārliecināt, ka nekad nevajag baidīties un slēpt savas emocijas un jūtas. Galu galā, nav ne mazāko šaubu par to, ka mēs esam rezultāts no tā, kas mūs ir izaudzinājuši. Pāri visam, mums visiem ir ieprogrammēts tiekties pēc mums līdzīgiem cilvēkiem un attiecībām, kuras mums nav svešas. Es beidzot to sapratu.. Meitas patiesībā apprec savus tēvus.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!