Tavs dvēseles radinieks tevi mīlēs tā, kā neviens nekad tevi nav mīlējis

Tavs dvēseles radinieks tevi mīlēs tā, kā neviens nekad tevi nav mīlējis

Dienas, kurās jūs kādreiz vaicājāt sev, vai esat pelnījusi īstu mīlestību, beigsies. Brīži, kad prātojāt, vai esat pieļāvusi kļūdu, arī beigsies. Iespējams, dienām ilgi jums galvā bija vētra, bet saule atkal spīdēs. Jūs nebūsiet salūzusi mūžīgi. Jūs nepavadīsiet vēl vienu dienu domājot par to, vai šis puisis jūs iemīlēs, vai sāpinās.

Jūsu dvēsele būs pilnīga, jo jūs zināsiet, ka šis puisis nebūs tāds, kā pārējie. Viņš nebūs tāds, kā iepriekšējais puišu tips, kuru dēļ jūs kādreiz esat iekritusi. Šis puisis būs jūsu dvēseles radinieks.

Jūs, iespējams, lasāt šo un domājat, ka viņš jūs nekad neatradīs. Bet ziniet, ka viena lieta vienmēr ir patiesa: Dvēseļu radinieki vienmēr atrod viens otru.

Tieši tā! Puišu tips, kurš jums meloja, izmantoja jūs un nekad jūs nemīlēja, tiks sagrauts. Jūs beidzot sapratīsiet, kāpēc attiecības ne ar vienu no viņiem av izdevušās. Jo neviens no viņiem nebija jūsu dvēseles radinieks. Jūsu dvēseles radinieks vēl nav ieradies. Viņš neliks jums šaubīties, viņš jūs nemulsinās. Viņš mīlēs katru jūsu daļiņu.

Jūsu laiks nostabilizēties vēl nav pienācis. Un visu izsaka laiks. Jūsu iepriekšējie mīlestības mēģinājumi nebija paredzēti jums. Jūsu dvēseles radinieks jūs nogāzīs no kājām. Jūs nezināsiet, kāds meteorīts jūms ir ietriecies. Nu, tas būs mīlestības meteorīts!

Jūs uzzināsiet visu, kas ir jāzina par mīlestību. Un jūsu dvēseles radinieks mainīs visus tos uzskatus par mīlestību, kad jūs smējāties un teicāt, ka mīlestība nav īsta. Dienā, kad jūs satiksities ar savu dvēseles radinieku, viņš visus jūsu skumjos stāstus pārveidos par skaistu mīlas stāstu. Jūs kopā sāksiet janu nodaļu.

Jums kļūs labāk, jūs jutīsities brīvi ap viņu, nedomāsiet, kas ir jāsaka tālāk, jo jūs viņa klātbūtnē būsiet JŪS. Un tas arī ir tas skaistums – iemīlēties savā dvēselē. Viņš sapratīs katru jūsu daļiņu, un jūs abi kopā dalīsities fantāzijās un veidosiet kopīgas atmiņas.

Atcerieties, ka vētras neturpinās mūžīgi. Plūdmaiņas nepārtraukti neceļas. Sliktas domas nepaliek prātā mūžīgi. Sāpes nozīmē atveseļošanos. Mēģinājumi nozīmē drosmi. Drosme nozīmē pacietību. Pacietība nozīmē gaidīšanu. Un, gaidot savu dvēseles radinieku, jums parādīsies smaids un jūs redzēsiet cerības gaišo pusi.

Jūtieties brīvi dalīties ar šo rakstu ar saviem mīļajiem. Varbūt viņi ir vīlušies mīlestībā un viņiem ir nepieciešams atgādinājums, ka viņu dvēseles radinieks ir ceļā.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!