5 lietas, kuras sapratīs tikai nobriedušas dvēseles

5 lietas, kuras sapratīs tikai nobriedušas dvēseles

Ja jūs patiesi saprotiet, ka šīs piecas lietas jums ir tuvas, tad jūsu dvēsele ir nobriedusi un pieaugusi.

Vispirms neliela atkāpe. Mūsu uzdevums nav iedalīt cilvēkus noteiktās grupās, līdz ar to viņus aizvainojot. Mēs vēlamies dot iespēju iemīlēt sevi tiem cilvēkiem, kurus citi izsmej. Lai viņi sevi un savu dzīvi nevērtētu, pamatojoties uz bieži vien cietsirdīgas sabiedrības melīgo viedokli.

Daudziem cilvēkiem piemīt pārāk pieaugusi dvēsele, varētu pat teikt - veca. Pie tam, tik lielā mērā, ka rodas iespaids, ka viņi ir noguruši no visa un tīšām vēlas atdalīties no apkārtējiem. Taču tas ir tikai dzīves un rakstura veids. Tas ir jāpieņem. Ja arī jūs piederat pie tādiem cilvēkiem, ja jūs bieži sauc par jukušu, tad vislabākais, ko jūs varat darīt, ir turpināt dzīvot un palikt uzticīgiem sev.

Ja jums ir pieaugusi dvēsele, jums būs grūti kļūt par neatņemamu mūsdienu sabiedrības daļu. Vienkārši pieņemiet sevi un neļaujiet nevienam sev diktēt dzīves noteikumus.

Turpinājumā mēs aprakstīsim piecas lietas, kuras spēs saprast tikai pieaugušās dvēseles:

1.Nepieciešamība izolēties un atsvešināties

Praktiski jebkura pieaugusi dvēsele jūt nepieciešamību pēc vientulības. Tās nevēlas tērēt laiku tukšām sarunām un atņemt to citiem. Izolācija no sabiedrības dod iespēju atjaunoties un baudīt klusumu. Jūs varat nosēdēt dzīvoklī veselu dienu vai, klusējot vērot garāmgājējus, sēžot parkā uz soliņa. Daži jūs var nodēvēt par vientuļniekiem vai sociāli atsvešinātiem cilvēkiem. Taču patiesībā jūs cienāt savu laiku un protat to izmantot tām lietām, kas sagādā jums prieku un dod iespēju pārdomām.

2.Izaugsmes nepieciešamība

Jūs vēlaties sasniegt ne tikai komfortu, bet arī savas personības izaugsmi. Jebkuru iespēju pilnveidoties jūs vērtējat tik augstu, ka esat gatavi paciest ar to saistītās sāpes, depresijas un netaisnīgu attieksmi pret sevi. Jūs riskējat un dodaties pa to ceļu, kuru citi uzskata par muļķīgu un bīstamu. Taču vispārpieņemtās metodes jūs garlaiko un nevar jums neko iemācīt. Jūs vēlaties izjust kāpumus un kritumus, ciešanas un prieku. Bet to var dot tikai patstāvīgi lēmumi un atteikšanās no sabiedrībā noteiktā ierastā dzīvesveida.

3.Jūs esiet vērīgi, un jums piemīt laba intuīcija

Vērojot cilvēku vien pāris minūtes, jūs nekļūdīgi spējat noteikt viņa raksturu, dzīvesveidu un citus parametrus. Rodas iespaids, ka jūs esat kompjūters, kurā jau ir iestatīts saraksts ar dažādiem cilvēku tipiem, ko nākas sastapt. To var izskaidrot ar bagātīgo pieredzi, kas iegūta pagājušajā dzīvē. Jums ir nācies saskarties ar tūkstošiem cilvēku visas jūsu dvēseles pastāvēšanas periodā. Tādēļ jūs ir grūti pārsteigt, un diez vai pastāv tāds arhitips, kuru jūs nebūtu sastapuši. Tas nebūt nenozīmē, ka jūs nosodāt cilvēkus. Jūs vienkārši esiet ļoti vērīgi. Tas ļauj jums viegli rast kopīgu valodu ar cilvēkiem, ja jums tas ir nepieciešams. Šīs spējas pasargā jūs no meliem. Jūs pamanāt disociatīvu uzvedību, sarunu biedra enerģētiskā lauka nobīdi, kā arī izmaiņas viņa izrunā. Jūs to esat novērojuši jau agrāk, tikai neatceraties. Ar jums vienmēr ir grūti manipulēt, jo jūs uzreiz redzat citu cilvēku patiesos nodomus un vēlmes. Pateicieties savai intuīcijai.

4.Jūs noliedzat vispārpieņemtās normas un “meinstrīmus”

Mūsdienu mūzika jums liekas tukša, bezjūtīga un izplūdusi. Masu informācijas līdzekļi melīgi un aizspriedumaini. Bet vispārpieņemtais dzīvesveids - garlaicīgs un bezjēdzīgs. Tieši tādēļ jums nepatīk uzturēties mūsdienu sabiedrībā. Vieglāk ir apstragēties un izvēlēties savu ceļu, kurš jebkurā gadījumā citiem liksies dīvains.

5.Jums patīk ceļojumi jebkurā to izpausmē

Jā, šī ir gandrīz vienīgā lieta, kas sagādā jums prieku. Jums nav jāizskatās stipri dziļdomīgiem. Jūs tikai vēlaties būt pateicīgi pasaulei un dzīvei, kā arī izprast pazemību. Jūs saprotiet, ka dzīve ir nepastāvīga, un tajā neko nedrīkst uztvert kā pašu par sevi saprotamu. Apkārtējie nesapratīs šo domāšanas veidu. Viņiem nav skaidrs, kāpēc jūs tik bieži atrodaties pie dabas, staigājat pa kalniem vai mežiem. Bet jums tā ir iespēja nodoties meditācijai, pārdomām un klusumam.

Un tātad, ja jūs patiesi saprotiet, ka šīs piecas lietas jums ir tuvas, tad jūsu dvēsele ir nobriedusi un pieaugusi. Jūs esat dzīvesgudri, it kā būtu nodzīvojuši ne vienu vien dzīvi. Un variet būt pārliecināti - lai kā jūs censtos, reti kurš jūs sapratīs.

Jums nav tādēļ jāuzvelk maska, lai tikai iekļautos kādā sabiedrībā. Jūsu dvēsele dzīvo citādāk. Neviens nespēs jums dot pareizo padomu, kā jādzīvo un kas jādara. Pasaulei nav nepieciešami atkārtojošies raksturi. Tai ir vajadzīgi cilvēki, kuri spēs ienest kaut ko jaunu un gaišu. Tieši tas arī liek pasaulei dzīvot un attīstīties.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!