Spoguļa datums 12.12.2021: sazvērestība par naudu, mīlestību un veiksmi

Spoguļa datums 12.12.2021: sazvērestība par naudu, mīlestību un veiksmi

Katram gada mēnesim ir spoguļattēls, diena, kad diena un mēnesis skaitļos sakrīt. Tiek uzskatīts, ka šādas dienas ir spēcīgas, jo dienā valda īpaša enerģija. Nākamais un pēdējais šāds datums būs 12. decembris (12.12). Mūsu senči uzskatīja, ka tieši šajās dienās ir jālasa sazvērestības par naudu, mīlestību, veiksmi, lai veiksme jūs vajā visās dzīves jomās.

Lai īstenotu sazvērestību, lai uzlabotu savu finansiālo stāvokli, jums ir jāsavāc visa skaidrā nauda makā. Tā var būt gan nauda no kabatām, gan ietaupījumi, kurus krāji jau ilgu laiku. Nolieciet to uz galda un sakiet virs tā šādus vārdus: “Mans maks nekad nebūs tukšs, kā tas ir tagad. Laiks paies, nekas nemainīsies.”

Mīlestības sižetam nepieciešams papīrs, pildspalva un svece. Ja esat viens, tad jums uz papīra jāapraksta sapņu radinieks. Turklāt tas attiecas gan uz viņa izskatu, gan raksturu. Ja tev ir mīļākā un tu vēlies ar viņu apprecēties, tad apraksti viņu. Ir svarīgi, lai tas būtu jādara aizdegtas sveces gaismā. Procesa beigās jums ir jāsaka teikums: “Mīlestība pie manis atnāks tikpat ātri kā šodiena.”

Lai sazvērestība būtu veiksmīga, jums ir nepieciešama arī svece. Iededziet to un, aizverot acis, mēģiniet iedomāties kaut ko pozitīvu, iespējams, brīdi, kad piepildās jūsu visdziļākā vēlme. Par to ir jādomā visās detaļās, mēģinot domas spēku virzīt uz savu veiksmi. Šajā gadījumā jums jāsaka šādi vārdi: “Spēcīga diena paies, un veiksme nāks manā mājā.”

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!