Atjaunots: SPKC izveidojuši karti, kurā ir attēlota vīrusa izplatība Latvijā. Beidzot vari uzzināt, kuros Latvijas reģionos ir saslimušie ar koronas vīrusu.

Atjaunots: SPKC izveidojuši karti, kurā ir attēlota vīrusa izplatība Latvijā. Beidzot vari uzzināt, kuros Latvijas reģionos ir saslimušie ar koronas vīrusu.

Slimību profilakses un kontroles cenrts ir izveidojis karti, kurā iespējams redzēt kuros Latvijas reģionos atrodas cilvēki, kas ir inficējušies ar Covid-19.

Atjaunots: 15.03

Pēdējā diennaktī izmeklēti 244 pacienti uz COVID-19 saslimšanu, no tiem 4 pozitīvi. Kopā izmeklēti 910 pacienti, Latvijā apstiprināti 30 saslimšanas gadījumi ar COVID-19.

Latvijā ar Covid-19 inficēto skaits sasniedzis 26 personas.
Pēdējā diennaktī veikti 258 laboratoriskie izmeklējumi, no tiem pozitīvi bijuši deviņi. Kopā izmeklētas 666 personas, ziņo SPKC.

Vīrusa izplatībai pasaules mērogā var sekot arī te:

Pienākumi personām, kas atgriežas no SPKC norādītajām slimības COVID-19 skartajām valstīm.

Iedzīvotājiem 14 dienas pēc izbraukšanas no COVID -19 skartās valsts vai teritorijas jānovēro savs veselības stāvoklis un divas reizes dienā (no rīta un vakarā) jāmēra ķermeņa temperatūra.

Nekavējoties jāzvana uz 113, ja parādās kādas akūtas elpošanas ceļu infekcijas pazīmes (iesnas, klepus, rīkles iekaisums, paaugstināta ķermeņa temperatūra, elpošanas traucējumi).

Jāveic pašizolēšanās dzīvesvietā (mājas karantīna) un jābūt pieejamam saziņai un sadarbībai ar ģimenes ārstu un citām ārstniecības personām. Šīs prasības šobrīd neattiecas uz transporta un pasažieru pārvadājumu pakalpojumu sniedzēju darbiniekiem, kuri atgriežas no darba braucieniem un komandējumiem, ja viņiem nav novērojamas akūtas elpošanas ceļu infekcijas pazīmes un viņi nav atzīti par kontaktpersonām.

Jānovēro savs veselības stāvoklis.


Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!