Šī masāža noņem saspringumu un palīdz pie tuvredzības, glaukomas un kataraktas

Šī masāža noņem saspringumu un palīdz pie tuvredzības, glaukomas un kataraktas

Cilvēka organismā ir 12 galvas – smadzeņu centri, no kuriem 5 atrodas mutes dobumā. Šo centru masāža labvēlīgi ietekmē daudzus veselības faktorus.

Piemēram, masāža uzlabo asinsriti un limfas atteci, stimulē bioloģiskās aktivitātes punktus, uzlabo mutes gļotādu un zobu stāvokli. Šāda veida masāža ir ļoti noderīga atmiņas, dzirdes un elpošanas traucējumiem, var palīdzēt atbrīvoties no sāpīgām sajūtām košļāšanas un rīšanas laikā, palīdz pie krākšanas, uzlabo runu, palīdz pie tuvredzības, glaukomas un kataraktas. Turklāt šī masāža labvēlīgi ietekmē sejas ādas stāvokli, atslābina muskuļus ap muti, kā arī atgriež lūpām apjomu.

Vaigu un zoda pašmasāža.

1. Satvert labo vaigu no iekšpuses un ārpuses. Ar vienas rokas diviem pirkstiem no vienas puses, lai turētu vaigu no iekšpuses, un ar pārējiem četriem pirkstiem satveram no ārpuses. Veikt dažas apaļveida kustības, cenšoties satvērt visu mutes dobumu, aizmasēties līdz žokļa locītavai, pamasējiet arī lūpas. Tieši tādā pašā veidā izmasējiet arī otru vaigu.

Ja uz vaigiem vai lūpām sajūtat sāpīgus punktus, pacentieties tos aktīvāk izmasēt, lai noņemtu saspringumu no sejas muskuļiem un ļautu tiem atslābināties.

2. Nelielu dvielīti sarullēt rullītī, iemērkt karstā sālsūdenī (1.tējkarote sāls uz 1.glāzi ūdens), izgriest un sāciet masāžu. Saņemiet dvieli pie abiem galiem, novietojiet zem zoda un strauji izpletiet rokas katru uz savu pusi (turot dvielīša abus galus rokās), lai ar piesitieniem skartu zoda apakšu.

Masāžas laikā dvielītim visu laiku ir jābūt siltam! Ja tas ir atdzisis, saslapiniet to vēlreiz.

Vieciet apmēram 100 tādas kustības zem zoda, arī uz abām zoda pusēm papliķējiet ar dvielīti.

Beidzot masāžu, zodu paglaudiet ar ledus gabaliņu, pēc tam zodam uzklājiet taukainu krēmu, kurš ir izvēlēts atiecīgajam ādas tipam. Visbeidzot veiciet maigas, glāstošas kustības zem zoda, kas nomierinās ādu.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!