Šī fotogrāfija iedzinusi strupceļā tūkstošiem cilvēku. Vai tu varēsi atšifrēt, kas tajā nav tā?!

Šī fotogrāfija iedzinusi strupceļā tūkstošiem cilvēku. Vai tu varēsi atšifrēt, kas tajā nav tā?!

Pirmajā acu skatienā šķiet, ka tā ir parasta fotogrāfija. Tomēr tajā ir kāds knifs, kurš iedzen strupceļā daudzus. Kad viena no fotogrāfijā redzamajām meitenēm ievietoja fotogrāfiju internetā, tā izraisīja īstu furoru! Tūkstošiem cilvēku ņēmās minēt, kas nav tā fotogrāfijā. Un tikai dažiem izdevās uzreiz atminēt tās noslēpumus. Atzīstos, šī mīkla ilgu laiku ieveda strupceļā. Es visu izskatīju, pirms sapratu, kas tur nav tā… Vai tu varēsi to saprast? Nu ko, atminēji mīklu, kas slēpjas fotogrāfijā? Ja nē, tad lasi atbildi.

Uzmanīgi paskaties vēl reiz uz soliņu. Tikai nevis pret vietu, kur atspiež muguru, bet gan uz sēžamvietu. Kā izskatās, tad meitenēm apakšā nav dēlīšu, bet sēdēt tāpat ir ērti!

Jā gan, tas ir tieši tas gadījums, kad pareizā atbilde ir degungalā, bet tu to galīgi neredzi! Un, ja tev ir izdevies bez priekšā teikšanas atklāt neatbilstības, tad pieņem mūsu apsveikumus. Mēs esam gatavi doties ar tevi izlūkos! Un atceries, ka īstam izlūkam jāmāk glabāt noslēpumus. Tāpēc dod iespēju patstāvīgi padomāt pārējiem lasītājiem un neizpaud pareizo atbildi komentāros.

Padalies ar šo ziņu, ja nespēji uzreiz atšifrēt, kas bildē ir dīvains!

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!