Kā tagad dzīvo Natālija Vedeņina – sieviete, kas apprecējās ar Nigērijas princi. Kā izskatās viņu bērni

Kā tagad dzīvo Natālija Vedeņina – sieviete, kas apprecējās ar Nigērijas princi. Kā izskatās viņu bērni

Kā skanēja Verkas Serdjučkas populārajā dziesmiņā? “Pat ja jums jau pāri 30, ir cerība apprecēt princi”. Tas, ka cerība tiek tiešām pastāv, ir pierādīts ne reizi vien. Un īpaši spilgts piemērs ir Natālijas Vedeņinas stāsts, kura apprecējās ar visīstāko karaliskās ģimenes pārstāvi (ne jau no britu ģimenes, protams). Nigērijas princi. Un viņai sen jau bija pāri trīsdesmit. Precīzāk – viņai bija piecdesmit.

Natālijas dzīve daudzu gadu garumā ne ar ko neatšķīrās no parastas vidēji statistiskās Krievijas sievietes. Viņa strādāja par medmāsu slimnīcā, pēc šķiršanās no vīra viena audzināja dēlu. Viss mainījās, kad viņas dzīvē parādījās internets.

Reģistrējusies iepazīšanās portālā, viņa sāka sarakstīties ar melnādainu jauno cilvēku vārdā Pauls Gabriels Seguns Adžaiji. Viņš pats pirmais “ielaikoja” Natālijas fotogrāfiju un uzrakstīja viņai. Tas, ka viņš ir 18 gadus jaunāks ļoti samulsināja sievieti. Taču saskarsme (par spīti valodas barjerai) bija viegla un dabiska un drīz jau viņi pārgāja uz “satikšanos” skaipā. Drīz vien abi saprata – tā ir mīlestība.

Pauls ļoti gribēja braukt uz Krieviju, taču viņam nedeva vīzu. Tad stāsta varone pie mīļotā aizbrauca pati. Nigērijā viņa bija ļoti pārsteigta un aizkustināta par silto uzņemšanu – satikt sievieti atbrauca visi Paula radi. Natālija bija īsts brīnums – vienīgā baltādainā sievietē visā pilsētā. Ar viņu visi gribēja nofotografēties.

Tad sekoja greznas kāzas. Par to, ka mīļotais nāk no ievērojamas ģimenes, Natālija uzzināja jau sarunājoties skaipā. Viņi reģistrēja laulību vien nedēļu pēc Natālijas ierašanās Nigērijā. Un kāzas svinēja sešas dienas (kā jau Nigērijā pieņemts).

Kā izskatās 44 gadus vecā britu rekordiste, kura gaida savu 22. bērnu

Par tik ātrām kāzām, protams, bija pārsteigts gan Natālijas dēls, gan draudzenes, gan radinieki. Īpaši par to, ka jaunizceptais vīrs ir jauns melnādains puisis. Taču mīlestība uzvarēja visus aizspriedumus. Tālāk viss kā pasakā – jaunlaulātie aizbrauca uz Krieviju. Pauls bez nožēlas pameta Nigēriju – darbu atrast tur bija sarežģīti. Drīzumā Pauls un Natālija sagaidīja ģimenes pieaugumu – Natālijai piedzima dvīņu puikas. Viņa, sieviete ar invaliditātes pensiju, tomēr nolēma dāvāt vīram mantinieku, un te – veseli divi!

Diemžēl, ģimenes laime bija īsa – 33 gadus vecais Pauls nomira – infarkts. Ilgu laiku Natālija bija bēdu sagrauzta, taču pēc tam saņēmās – dēlu dēļ. Ar vīra radiem viņa turpināja komunicēt, lai puisēni zinātu savus radiniekus no tēva puses.

Neskatoties uz bēdām, sieviete nolēma sevi vēl pavisam nenorakstīt un atkal mēģināja nokārtot savu personīgo dzīvi. Pēc kāda laika Natālijas sirds atkal bija gatava iemīlēt – šoreiz tas bija policists no Ganas. Viņš arī ir melnādains un divdesmit gadus jaunāks par Natāliju. Viņu sauc Orlando un viņš arī pirmais sievieti atrada.

Puisis ir gatavs pārcelties uz Krieviju un uzņemties atbildību par Natāliju un viņas bērniem. Orlando regulāri pārskaita viņiem naudu, jo par invaliditātes pensiju un bērnu pabalsti izdzīvot nav viegli.

Sieviete cer, ka šoreiz liktenis būs viņai labvēlīgs un dāvās viņai un viņas iemīļotajam ilgus kopdzīves gadus.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!