Tautas ticējumi katrai dienai

Tautas ticējumi katrai dienai

15. JANVĀRIS

Šajā dienā izkvēpina vistu kūtis,lai vistas būtu veselas un labi olas dētu. Uzturā nelieto vistas gaļu. Matus negriež ,lai plikpaurība neveidojas.

16.JANVĀRIS

Diena labvēlīga ārstniecībai (lūgšanām) cilvēkiem kuri sirgst ar vājprātu,apsēstību,lai izdzītu ļauno garu. No telpu stūriem izslauka zirnekļa tīklus,enerģētiskos negatīvos sabiezējumus. Šajā dienā nelielas. Vakariņās galdā pasniedz ēdienus no biezpiena ,lai laime mājās turas.

17. JANVĀRIS

Diena ļoti labvēlīga enerģētiskai telpu ,dzivokļa(dzīvojamās mājas) tīrīšanai ar lūgšanām ,svecēm,kadiķi.

18.JANVĀRIS

Īpaša diena! Naktī no 18. uz 19. janvāri ūdens visās ūdenstilpēs un pat krānos iegūs īpašu dziedniecisku kvalitāti. 19. janvāri godina kā Kunga Jēzus kristīšanas dienu. Šajā dienā pirtī iešana un pēršanās tas ir uz labu veselību un skaistumu. Lai sāpes no kājām un galvas izzustu ,tad guļošam slimniekam apkaista apkārt sniegu,lai izzūd sāpes un izkūst kā sniegs. Vistas, lai visu gadu dētu olas sabaro ar sniegu. Uz durvju un logu rāmjiem ar krītiņu (var arī zīmuli)uzzīmē krustiņus ( plusiņu)aizsardzībai. Naktī uz 19 janvārī gremdējas āliņģī ,lai noskalotu slimības un bēdas uz visu gadu. Dzīvo ūdeni salej traukos no akas vai krāna pēc 00.15 līdz 3.00 naktī. Tas saglabājas pat vairākus gadus, nesasmok, nezaudē garšas īpašības.

19. JANVĀRIS

Dzīvo ūdeni iesvēta ,izmanto slimnieku dziedināšanai,telpu ,zemes ,laidara un saimniecibas enerģētiskai tīrīšanai ,lopu un mājdzīvnieku atveseļošanai. Ideāla diena lūgšanai pie upes vai strauta. Šajā dienā veiktas kristības ir veiksmīgas un pozitīvi atspoguļojas dzīves ceļā.

20. JANVĀRIS

Tukšā dūšā iedzer dzīvo ūdeni ,lai visu gadu laba veselība turas.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!