Šādā veidā alkoholu jūs vēl nebūsiet izmantojuši

Šādā veidā alkoholu jūs vēl nebūsiet izmantojuši

Neparasts pielietojums alkoholam! Lūk, ko spēj visparastākais medicīniskais spirts!

Alkoholu bieži pievieno kosmētiskajiem līdzekļiem, un tas tiek lietots kā dezinfekcijas līdzeklis.

Jūs variet iznīdēt kukaiņus ar spirta palīdzību. Jums ar to tikai jāapsmidzina visi matrači, spilveni un segas.

Atkārtojiet šo procedūru vairākas reizes, un jūsu gultā nepaliks neviena kaitēkļa.

Un tomēr, alkoholu var izmantot arī citādāk:

Ādas dezinfekcijas līdzeklis.

Daudzas ziedes un krēmi satur benzilperoksīdu. Tomēr ierīvēšanai ar spirtu piemīt spēcīgāka pretiekaisuma iedarbība, jo tiek nomierināti bojātie ādas laukumi, dezinficētas pinnes un nelielas brūces, novērsta aknes parādīšanās. Atliek tikai ar spirtu apstrādāt bojātās vietas.

Herpes ārstēšana.

Ap 85% pasaules iedzīvotāju ir herpes vīrusa nēsātāji. Ja herper sāk parādīties, izmantojiet 70% medicīnisko spirtu uz bojātajiem ādas laukumiem, un herpes izsitumi pazudīs jau tuvākajā laikā.

Dezodoranta aizstāšana

Uzklājiet nedaudz 70% medicīniskā spirta uz padusēm, un nepatīkamā smaka pazudīs. Tikai pievērsiet uzmanību tam, ka ilgstoša alkohola iedarbība var radīt ādas iekaisumu.

Ieaugušu matiņu likvidēšana.

Sajauciet ūdeni un spirtu attiecībā 2:1, ielejiet šķīdumu cieši aizvākojamā plastmasas maisiņā, kuru uz 1-2 stundām ievietojiet saldētavā. Pēc tam to izmantojiet kā ledu pārtikas atdzesēšanai, kad nepieciešams saglabāt ēdienu ārpus mājas.

Nagu lakas noņemšana.

Vairākums nagu lakas noņēmēju satur lielu daudzumu smagu ķīmisku vielu, kas bojā nagus. Spirta izmantošana nagu lakas noņemšanai var aizvietot ķīmisko acetonu.

Auss sēra likvidēšana.

Ausu tīrīšanai parasti izmanto vates kociņus, taču ar tiem ausu sērs tiek iestumts vēl dziļāk auss ejā. Sajauciet spirtu ar balto etiķi, un samērcējiet vates tamponu šķīdumā. Pēc tam to vienkārši ielieciet ausī, un sērs iznāks pats no sevis.

Roku dezinfekcijas līdzeklis.

Tas var būt efektīvs mājas dezinfekcijas līdzeklis. Sajauciet pusēdamkaroti spirta ar dažiem pilieniem tējaskoka eļļas un 120 ml alvejas gēla šķīduma pagatavošanai.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!