Zemē atrasta nauda ir nevis veiksme, bet gan zīme no augstākiem spēkiem: kas jāzina par atradumu

Zemē atrasta nauda ir nevis veiksme, bet gan zīme no augstākiem spēkiem: kas jāzina par atradumu

Vairums cilvēku, atrodot zemē naudu, īpaši neaizdomājas, no kurienes tā uzradusies. Viņi nopriecājas par atradumu un turpina savu ceļu. Ir cilvēki, kuri naudas atrašanu saista ar veiksmi un prasmi atrasties īstajā vietā un laikā.

Tomēr ezotēriķi un numerologi ir vienisprātis, ka ar nejaušību šeit nav nekāda sakara. Zemē atrasta nauda ir viena no Visuma uzmanības izpausmēm pret cilvēku, tā vēstījums. Šai negaidītajai veiksmei ir garīga jēga.

Visums rūpējas par mums

Visums vienmēr tiecas jums nodrošināt materiālo labklājību nodarbinātības procesā. Taču reizēm tas sūta konkrētākus, taustāmākus signālus, un viena no šāda vēstījuma formām ir nejauša monetizācija. Piemēram, ja pilnīgā bezizejas situācijā jūs zemē atrodiet jebkāda nomināla banknoti, tā ir augstāko spēku enerģētiskā izpausme. Protams, nauda nav pats galvenais, tomēr tās nozīmi noliegt nevar. Caur banknotēm un monētām jums tiek sniegta palīdzība ikdienas dzīvē.

Maģiskais cipars ‘’10’’

Nozīme ir arī tam, kādi cipari ir redzami uz jūsu atrastās banknotes. Ja, piemēram, uz tās ir cipars ‘’10’’, tad tā nozīme ir sekojoša: numeroloģijā desmitnieks tiek aplūkots kā labklājības, skaidras apziņas un jaunatklājumu simbols.

Tādējādi, ja jums ir gadījies atrast naudaszīmi ar šo ciparu, varat gatavoties pāršķirt jaunu lapaspusi savā dzīvē. Turklāt jums ir jāizrāda iniciatīva, nedrīkst baidīties no drosmīgas rīcības, ar stingru izlēmību ieviešot dzīvē savas oriģinālās idejas. Jo tagad jūs varat paļauties uz augstāko spēku labvēlību un palīdzību.

Naudas simbolika

Jau kopš senseniem laikiem naudai tiek piedēvēta simboliska nozīme. Bez materiālās vērtības un uz tās attēlotajiem zīmējumiem katrai banknotei ir savs īpašais stāsts. Tas ir saistīts ar to, ka cilvēki, lietojot naudu, nodod tai daļiņu sevis un savas enerģijas. Tāpēc reizē ar atradumu tiek nodota arī kāda cilvēka enerģija.

Nauda ir arī varas simbols. Jo vairāk jums tās ir, jo uz augstāka sociālā pakāpiena jūs atrodaties. Ķīniešu kultūrā nauda ir arī veiksmes simbols. Naudas atrašana liecina par to, ka pavisam tuvā nākotnē jūs gaida notikums, kas atnesīs laimi.

Pēc ezotēriķu domām, garīgajā plāksnē nejauša naudas iegūšana liecina par to, ka cilvēku pēc nopelniem ir novērtējuši augstāko sfēru iemītnieki. Tie var būt gari, eņģeļi vai pat mūsu tuvinieku dvēseles, kas izvēlējušās šādu saskarsmes veidu ar mums.

Biežāk cilvēki zemē atrod banknotes nevis monētas. Ir ticējums, ka tādā veidā izpaužas saikne ar mirušo dvēselēm. Jo monētas taču kalpo daudz ilgāk, nekā papīra nauda.

Garīgās pasaules zīmes var ieņemt dažādu formu, tāpēc naudas atrašanu var uztvert arī kā sava veida zīmi, kas, pareizi to tulkojot, var sniegt noderīgu informāciju no augstākajām enerģijām. Un nedomājiet, ka tā ir vienkārša sagadīšanās. Kad nākošreiz zemē atradīsiet banknoti vai monētu, ziniet: tam ir īpašs iemesls.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!