Seši paņēmieni, kas palīdzēs jums izskatīties gudrākai

Seši paņēmieni, kas palīdzēs jums izskatīties gudrākai

Apģērbieties vienkārši, bet gaumīgi

Mazāk uzkrītošu rotu, gaumīgs, neuzkrītošs meikaps, ieturētas krāsas. Gribat vai nē, bet pirmais iespaids ir tieši vizuālais. Ja nestrādājat izklaides sfērā un tas nav kāds tematiskais pasākums, tad labāk izskatīties vienkāršāk. Tas piešķirs jums izsmalcinātāku izskatu.

Vairāk klusējiet

Te der atcerēties veco labo teicienu: “Runāšana – sudrabs, klusēšana – zelts”. Tas nav aicinājums nerunāt nekur un nekad. Bet ja neesat pārliecināta par savu vārdu pareizību, labāk sākumā apdomāties un tikai pēc tam izteikties.

Demonstrējiet aktīvās klausīšanās prasmes

Uzmanīgi skatieties uz sarunu biedru, mājiet ar galvu, uzdodiet precizējošus jautājumus, rezumējiet un pārfrāzējiet. Šī tehnika palīdzēs noskaņot sarunu biedru jums par labu. Un vēl tā palīdzēs veidot labvēlīgu iespaidu, jo izskatīsieties ieinteresēta sarunā.

Aizmirstiet frāzes “es nezinu” un “tas nav priekš manis”

Ja jautā jūsu viedokli, bet jūs nemaz nepārzināt doto tēmu, tad labāk mēģiniet izvairīties no tās izsmalcināti. Piemēram, sakiet, ka pakonsultēsieties ar pazīstamu ekspertu šajā jautājumā un tad izteiksiet savu viedokli. Vai, ka pagaidām neesat gatava atbildēt, jo jums ir zināmi pārāk maz fakti.

“Pārviliniet” sarunu biedru savā teritorijā

Noteikti ir tēmas, kurās labi orientējaties un kuras jums ir interesantas. Plūstoši, ar dažām neitrālām frāzēm “pārviliniet” sarunu jūsu pusē. Piemēram, apskatiet problēmu no jūsu skatu punkta, bet neizrādiet pārākumu.

Smejieties par jokiem, kurus stāsta šajā pasākumā cienījami cilvēki

Ar šo klasisko paņēmienu jūs ne tikai labvēlīgi noskaņosiet pret sevi pasākuma galveno cilvēku, bet arī nodemonstrēsiet, ka saprotat, par ko tiek runāts.

LAI IZDODAS!

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!