8 romantiski veidi, kā palielināt intimitāti jūsu attiecībās bez "mīlas priekiem"

8 romantiski veidi, kā palielināt intimitāti jūsu attiecībās bez "mīlas priekiem"

Kad mēs runājam par tuvību attiecībās, cilvēki uzreiz pieņem, ka tas nozīmē seksu. Patiesībā ir tik daudz veidu, kā saglabāt tuvību starp pāriem, kas var būt pilnīgi bez seksuāla rakstura. Intimitātes būtība ir veids, kā stiprināt saikni starp diviem cilvēkiem, kuri jau ir iemīlējušies. Jūs abi, kopā ar šiem 8 romantiskajiem veidiem, varat izveidot vēl ciešāku saikni, lai palielinātu tuvību attiecībās bez seksa.

1. Sniedziet viens otram masāžas

Ikdiena var būt stresa pilna ar darbu un citiem pienākumiem. Viss šis stress var padarīt jūsu ķermeni saspringtu un jūtīgu. Kāds ir labāks veids, kā pavadīt laiku kopā ar partneri, ja ne sniegt viens otram masāžu? Tas jūs apvienos, kā arī atbrīvos no sāpēm vai spriedzes. Divi putni ar vienu šāvienu.

2. Mīļojieties kopā

To jūs variet darīt uz dīvāna, kamēr jūs skatāties televizoru, pirms gulētiešanas vai no rīta, kad jūs vienkārši pamostaties un esat priecīgi redzēt viens otru. Ir pierādīts, ka mīļošanās palīdz pāriem justies tuvāk viens otram, kā arī atbrīvo oksitocīnu, kas liek jums justies labi.

3. Atcerieties par visām jūsu laimīgajām atmiņām

Vienkārši sēdiet kopā ar savu partneri un atcerieties par visiem jūsu ideāli pavadītajiem brīžiem. Tas varētu būt jūsu pirmais randiņš, ceļojums, kurā kopā devāties, vai kāds smieklīgs stāsts no jūsu pagātnes. Ja vēlaties, varat pat kopā apskatīt dažus vecus fotoattēlus.

4. Kopīgi mazgājieties vannā

Vannas pašas par sevi ir relaksējošas, neatkarīgi no tā, vai ejat tajā viens, vai kopā ar kādu citu cilvēku. Kāpēc gan lai neietu vannā kopā ar savu partneri, lai jūs kopīgi varētu atpūsties un relaksēties? Paņemiet glāzi vīna, aizdedziet dažas sveces, uzlieciet mūziku un vienkārši atpūtieties.

5. Uzlieciet kādu relaksējošu mūziku un dejojiet

Dejošana kopā nav tikai tas, ko jūs redzat filmās vai no vecākiem pāriem, kuri ir bijuši kopā pirms televīzijas. Uzlieciet jauku, nomierinošu mūziku, kas jums abiem patīk, un lēnām dejojiet savā viesistabā. Nav svarīgi, vai tu esi labs vai slikts dejotājs, vienkārši izbaudiet, ka esiet tuvu viens otram.

6. Kopīgi pagatavojiet maltīti

Ēdiena gatavošana nav tikai kā pienākums, dažreiz tā var būt arī jautra nodarbe. Pagatavojiet jauku maltīti kopā ar savu partneri un palīdziet viens otram virtuvē. Kad tas ir izdarīts, atveriet vīna pudeli un kopīgi, jauki un romantiski pavakariņojiet.

7. Pavadiet 10 minūtes vienkārši runājot

Vienkārši runājiet ar savu partneri. Bez tālruņa, bez televizora, bez klēpjdatora un bez jebkādas uzmanības novēršanas. Runājiet par visu, ko vēlaties - savu dienu, pasākumu, kurā jūs tikko bijāt, par to, kas notika darbā, par kaut ko, kas jūs uztrauc, par jūsu plāniem. Neatkarīgi no tā, par ko vēlaties runāt, vienkārši sēdiet kopā un sarunājieties.

8. Skūpstieties tāpat kā tad, kad jūs pirmo reizi sākāt tikties

Skūpstīšanās ne vienmēr noved pie seksa. Vienkārši samīļojiet viens otru un skūpstieties, piemēram, kā tad, kad tikko sākāt tikties. Skūpsts var būt kaislīgs un romantisks, ja neviens no jums negaida, ka tas jūs novedīs kaut kur tālāk. Ja vēlaties nodarboties ar seksu, dariet to, neviens jūs neaptur. Neizlaidiet šīs intīmās darbības. Šie veidi ir tik ļoti nozīmīgi, daudz nozīmīgāki, kā cilvēki patiesībā domā. Ja jūs regulāri darīsiet šīs lietas, jūs redzēsiet, ka jūs kļūsiet tik daudz tuvāki viens otram.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!