Jūs patīkami pārsteigs tas, kas notiek pēc pēdu masāžas

Jūs patīkami pārsteigs tas, kas notiek pēc pēdu masāžas

Pēdu masāža, iespējams, ir pēdējā lieta, kurai veltām laiku. Tomēr velti! Izrādās, tas ir ļoti noderīgi mūsu vispārējam veselības stāvoklim. Ja katru vakaru veicat pēdu masāžu- jums ir paveicies! Kopīgi izsecināsim, kāpēc pēdu masāža mums ir tik noderīga.

Ticiet vai nē, bet visa mūsu veselība burtiski ir atkarīga no mūsu kājām. Balstoties uz refleksoloģijas principiem, katra mūsu pēdas daļa ir cieši saistīta ar noteiktu ķermeņa daļu. Tāpēc jums vajadzētu masēt katru pēdu centimetru, lai “dzīvība” būtu visam mūsu ķermenim.

Šāda veida masāžas mazinās stresu un novērsīs traucējumus, ko rada brīvie radikāļi. Regulāra pēdu masāža piepildīs jūs ar enerģiju un dzīvesprieku. Turklāt tas palīdzēs uzlabot jūsu asinsriti.

Pēdu masāža arī palīdzēs labāk gulēt. Ne velti šo masāžu ieteicams veikt vakarā. Tā palīdzēs jums atslābināties un mazināt stresu.

Varēsiet aizmirst par bezmiega naktīm!

Īpašu uzmanību pievērsiet saules pinuma refleksam. Tajā uzkrājas milzīgs stresa daudzums. Masējot šo pēdas daļu, jūs pat nepamanīsit, kā iepriekšējais satraukums kaut kur pazudīs.

Šeit ir daži padomi, kā pareizi masēt pēdas:

Pirmkārt, izmērcējiet kājas siltā vannā 20-30 minūtes. Lai sasniegtu optimālu efektu, vienmēr ūdenim varat pievienot savas iecienītās ēteriskās eļļas. Pēc tam nosusiniet kājas un plānā kārtā uzklājiet masāžas eļļu. Sāciet ar potīti un pēc tam uzmanīgi velciet pirkstus uz pēdas sāniem un atpakaļ, tā jūs attīstīsiet muskuļus.

Ar šo masāžu negulētas naktis paliks pagātnē.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!