Citroni, pipari un sāls- brīnumlīdzeklis, kas uzveiks daudz problēmu

Citroni, pipari un sāls- brīnumlīdzeklis, kas uzveiks daudz problēmu

Šie produkti noteikti saistās ar ēst gatavošanu, tomēr tie var tikt izmantoti arī citiem mērķiem, lai uzlabotu savu pašsajūtu.

Šiem produktiem piemīt spēja izārstēt biežāk sastopamās veselības problēmas, kā, piemēram, nelabumu, zobu sāpes, sāpošu kaklu, čūlas un iespējams pat atbrīvoties no liekajiem kilogramim .

Sāpošs kakls

Glāzē silta ūdens pievieno 1 tējkaroti sāls, pusi tējkarotes melno piparu un 1 ēdamkaroti citrona sulas. Paskalo kaklu ar šo maisījumu katru dienu un atbrīvosies no kakla sāpēm un klepus.

Deguna asiņošana

Vates kociņu jāiemērc svaigā citrona sulā un jāievieto to nāsī. Atliecat galvu atpakaļ, lai asinis neiekļūtu kaklā. Tas noņem nelabumu un aptur asiņošanu acumirklī.

Aizlikts deguns

Vienādos daudzumus samaisi kopā melnos piparus, ķimenes, kanēli un kardamonu – sasmalcini to visu un lēnām ieelpo šo maisījumu. Tā tu atbrīvosies no aizlikta deguna.

Atbrīvojies no žultsakmeņiem

No tiem atbrīvoties ir ļoti grūti. Pārsvarā no tiem atbrīvojas ar operācijas palīdzību. Piedāvājam atbrīvoties no tiem dabīgā ceļā: ņemam 3 ēdamkarotes eļļas un 1 ēdamkaroti citrona sulas, pievieno mazliet melno piparu – smaisi visas sastāvdaļas un apēd tās.


Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!