"Dārgais bijušais", paldies, ka liki man saprast, ka esmu pelnījusi labāku

"Dārgais bijušais", paldies, ka liki man saprast, ka esmu pelnījusi labāku

Ir daudz lietu, kuras es nožēloju par laiku, ko pavadījām kopā. Es nožēloju visas reizes, ka tu man liki justies bezvērtīgai, it kā neviens nekad mani nespētu mīlēt. Es nožēloju, ka veltīju tev tik daudz savas mīlestības, pūles un apņēmības, un dažus no labākajiem dzīves gadiem, kad tu man devi tik maz. Es nožēloju to, kā es ļāvu tev manipulēt ar mani, vadot ķīli starp mani un manu ģimeni, draugiem, un pārliecinot mani, ka es esmu problēma un ka tu biji ideāls.

Tu biji terorizējošs, kontrolējošs un narcistisks. Kad mēs tikāmies, es biju priecīga, optimistiska un pilna satraukuma par to, kas varētu notikt nākotnē. Es jutos tā, it kā spētu darīt jebko, it kā pasaule būtu mana iespēju vieta. Kad es aizgāju no tevis, es biju salauzta, apjukusi un nomākta. Būšana kopā ar tevi mani nogremdēja.

Bet pat pēc visa tā, pēc visa, ko esmu pārcietusi, es vēl aizvien pilnībā nenožēloju mūsu attiecības. Patiesībā savā ziņā esmu par to pateicīga. Tas, iespējams, bija viens no sliktākajiem pārdzīvojumiem manā mūžā, bet tas mani padarīja par tādu, kāda esmu šodien. Spēcīgākie metāli jāizkaļ karstākajā ugunī, un Dievs zina, cik stiprāka es tagad esmu.

Tagad es esmu uz pareizā ceļa. Es sevi pazīstu un nekad vairs nevienam neļaušu izturēties pret mani, tāpat kā tu to darīji. Iespējams, ka tumsa mani bija gandrīz norijusi, bet tagad es esmu atdzimusi. Es esmu izgājusi cauri visiem konfliktiem, manipulācijām un atraidījumiem, un otrā pusē esmu iznākusi labāka persona; ne tikai laimīgāka, bet arī līdzjūtīgāka, empātiskāka un mīlošāka.

Tāpēc, ka tu mani nesalauzi, kaut arī to centies. Tu mani nonēsāji un izlieci no formas, bet tev nekad mani nepārlauzi. Tagad es jūtos laimīgāka, nekā jebkad esmu bijusi, un tas viss, pateicoties mācībām, ko guvu, būdama kopā ar tevi.

Tātad, paldies par atmiņām. Iespējams, ka tās nav glītas, taču tās man ir daudz iemācījušas. Tāpēc es nenožēloju, ka biju kopā ar tevi, jo tu man parādīji, cik daudz es esmu pelnījusi.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!