Monēta saldētavā katru reizi, kad braucu ilgāku laiku prom no mājām

Monēta saldētavā katru reizi, kad braucu ilgāku laiku prom no mājām

Šo interesanto un nedzirdēto triku man ieteica mana draudzene, kas ilgu laiku dzīvoja Anglijā. Un viņai savulaik šo iemācīja kaimiņiene. Izrādās, ka angļi ( un vispār daudzi eiropieši) vienmēr saldētavā ieliek monētu, kad viņiem uz ilgāku laiku vajag pamest savu dzīvokli.

Saldētavā atstātā monēta bez jebkādām grūtībām palīdzēs noteikt, vai jūsu prombūtnes laikā ir bijuši traucējumi elektrības padevē, un cik ilgi tie bijuši. Parasti, ja es braucu uz vasarnīcu, piemēram, uz nedēļu, es dzīvoklī atslēdzu visas elektroierīces, izņemot ledusskapi, jo tur vienmēr paliek produkti. Lai pārliecinātos, ka elektrība manā prombūtnē nav tikusi atslēgta uz ilgu laiku, un produkti ledusskapī nav sabojājušies, es saldētavā atstāju monētu.

Vienkārši ielej nelielā traukā ūdeni, sasaldē to, tad monētu uzliec tieši uz ledus un liec atpakaļ saldētavā.

Abbraucot mājās, vispirms pārbaudu monētu. Ja tā vēl joprojām atrodas uz ledus, tas nozīmē, ka viss ir kārtībā un elektrība nav tikusi atslēgta.

Ja monēta neatrodas uz ledus virsmas, tas nozīmē, ka elektrība tomēr tika atslēgta. Ja monēta vēl nav paspējusi tikt līdz trauka apakšai, tas nozīmē, ka elektrības traucējumi bijuši neilgi.

Ja monēta atrodas trauka apakšā, tad elektrība nav bijusi ilgu laiku, un tas nozīmē, ka ledusskapī palikušie produkti visticamāk ir sabojājušies, un to lietošana pārtikā var būt bīstama.

Ja nezināji šo triku, dalies ar to arī saviem draugiem!

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!