Angliete bija saglabājusi 1924.gadā izgatavotu šokolādes olu. Pēc daudziem gadiem viņas radinieki piedzīvo neticamo

Angliete bija saglabājusi 1924.gadā izgatavotu šokolādes olu. Pēc daudziem gadiem viņas radinieki piedzīvo neticamo

Angliete Liliana Metklafa līdz pat mūsdienām bija saglabājusi pagājušā gadsimta divdesmito gadu sākumā izgatavotu šokolādes Lieldienu olu. Toreiz viņa bija vien 2 gadus veca mazulīte, un olu ar rotaļlietu vidū viņai uzdāvināja viņas tante.

Liliāna neatļāvās to apēst, jo viņai ļoti patika mazās lellītes figūriņa, kas atradās olā. Pat kara laikā, kad nebija ko ēst, meitenīte slēpa olu no citiem, un arī pati neļāvās kārdinājumam olu apēst. Dievs vien zina, kādu piepūli un pacietību tas prasīja mazajam bērnam.

Liliana Metklafa un viņas ģimene

Ola bieži mainīja savu dzīves vietu kopā ar savu saimnieci, pārcēlās no vienas vietas uz otru un pat no vienas valsts un citu. Taču meitene rūpīgi glabāja tantes dāvanu mazā lādītē zem gultas visu savu mūžu.

Radinieki atminas, ka Liliana reizi gadā demonstrēja savu dārgumu ģimenes locekļiem. Parasti tas notika Lieldienās, jo šokolādes ola tika izgatavota tieši par godu šiem reliģiozajiem svētkiem.

Pirms diviem gadiem Liliana nomira. Tuvinieki tikai nesen atrada olu, kārtojot mantas viņas mājā, un nodeva to novērtēšanai reto lietu izsoļu rīkošanas speciālistam. Ilggadējais suvenīrs vēl arvien ir labā stāvoklī, oriģinālā iepakojumā, un no tā ir jūtama viegla šokolādes smarža.

Izsoļu nama eksperts olu novērtēja uz 300 sterliņu mārciņām. Viņš ir pārliecināts, ka būs ne mazums gribētāju izsoles laikā palielināt šīs retās pagājušā gadsimta olas sākumcenu, jo firma, kas bija izgatavojusi šādu produkciju, bija pārstājusi eksistēt jau pirms 80 gadiem. Un noteikti arī šis stāsts par meitenīti, kura bija pratusi saglabāt šo retumu visu savu dzīvi, nevienu neatstās vienaldzīgu.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!