Mīlas trijstūris: tu, viņš un viņa darbs

Mīlas trijstūris: tu, viņš un viņa darbs

Tavs vīrs tevi mīl, taču vēl vairāk viņš mīl savu darbu, bez kura viņš nespēj dzīvot? Apsveicam! Tavs vīrs ir darbaholiķis! Mēs tev pastāstīsim, kā saglabāt attiecības, nepazaudēt tajās sevi un savu mīļoto cilvēku.

Cieni viņa darbaholismu

Iedomājies, ka tev kāds grib atņemt kaut ko tādu, ko tu no sirds mīli. Un tagad padomā, kā tu reaģēsi, ja tas būs tavs partneris? Un noliec sevi viņa vietā… Kad tu izsaki viņam savas pretenzijas un centies ‘’vilkt deķi uz savu pusi’’, viņš izjūt tieši tāds pašas emocijas: neizpratni, izbrīnu, aizvainojumu. Jo darbs taču vīrietim ir galvenā pašapliecināšanās iespēja. Tieši šeit viņš var savus plānus realizēt dzīvē.

Cieni to, ko viņš dara, un pieņem viņa izvēli veltīt tam daudz laika.

Esi ‘’ārpus uztveršanas zonas’’

Jums kā pārim noteikti ir vajadzīgs laiks, ko jūs pavadāt kopā. Taču tev ir jābūt arī savam personīgajam laikam un telpai! Norunājiet to jau iepriekš: stundu vai divas dienā tu veltīsi tikai un vienīgi sev. Aizej uz trenažieru zāli, tiecies ar draudzenēm, sarīko šopingu. Pateicoties tam, jums būs vairāk tēmu apspriešanai satiekoties. Un protams, tu būsi daudz interesantāka savam partnerim.

Novērtē rīcību

Daudz sieviešu sūdzas par to, ka vīrietis nepasniedz dāvanas, nevelta uzmanību vai ar viņu vienkārši nav interesanti komunicēt. Padomā par to! Tavs partneris taču noteikti nav tāds! Iemācies novērtēt visu, ko viņš dara tevis dēļ! Darbaholiķi parasti ciena gan savu, gan otra cilvēka laiku. Tādēļ viņi ir punktuāli un pilda solījumus. Varētu domāt, ka tavs vīrietis ir gatavs tevi iepriecināt, tikai nezina, kā to izdarīt.

Izdomā patīkamus rituālus, kas uzlabos jūsu attiecības:

  • grāmatas lasīšana balsī ik dienu,
  • neliels rīta skrējiens vai pastaiga,
  • kopīga kino skatīšanās,
  • kolekcionēšana vai kāds cits kopīgs hobijs.

Diemžēl, vīrieši ļoti reti ir aktīvi kopīga brīvā laika plānošanā, tas pārsvarā gulstas uz sievietes pleciem. Toties tad, kad tas jau būs kļuvis par tradīciju, par savu izdomu priecāsies ne vien tu, bet arī tavs partneris. Nav taču nekā jaukāka par pilnvērtīgi kopā pavadītu laiku.

Plānojiet kopā

Kopīga plānošana - tā ir stipru un ilgstošu attiecību atslēga. Tieši tie pāri, kuri spēj jau iepriekš ieskicēt savus plānus un pie tiem arī pieturēties, pretī saņem harmoniskas attiecības. Neliels padoms: ne vien sarunājiet pastaigu vai kino apmeklējumu, bet ierakstiet to īpašā kalendārā. Tādējādi jūsu plāni kļūs vēl reālāki. Turklāt vīriešiem-darbaholiķiem šāda pieeja ir pat saprotamāka. Tu jau iepriekš piedāvā konkrētu pasākumu, nosaki laiku un vietu, saskaņo plānus ar vīru. Tagad viss ir skaidrs un atrodas savās vietās!

Pareizi paud savas emocijas

Neslēp savas jūtas. Ja tev kaut kas patiešām nepatīk, pasaki to!

Nevajag rīkot skandālus, asarainas scēnas vai attiecību skaidrošanu. Pirms sāc stāstīt, kas tevi nepamierina, kārtīgi to apdomā, saraksti bloknotā visu pa punktiem. Tieši caur šādu nosvērtu pieeju tev izdosies noturēt līdzsvaru: tu izteiksi visu, kas tev nepatīk, vīrietis, savukārt, to sadzirdēs un ņems vērā.

Un neaizmirsti dalīties visā labajā, kas pa dienu noticis. Tas ir obligāti! Jo šādas tēmas būs interesantas gan tev, gan tavam vīrietim. Jūs varēsiet dalīties ar pozitīvām izjūtām, un tas būs vēl viens jauks dienas moments.

Noderīgi padomi:

  • Strādā un pašrealizējies - tas ir svarīgi tev pašai, un uzkurinās arī viņa interesi.
  • Rūpējies par sevi: apmeklē fitnesu, ēd pareizi, lai vienmēr būtu formā.
  • Iegādājieties kaķi, suni vai citu mājdzīvnieku, tā jums parādīsies stimuls turpmāko attiecību attīstīšanai, tostarp, arī bērnu radīšanai.
  • Esi laba saimniece - gatavo garšīgus ēdienus, rūpējies par tīrību, un tad vīrs vienmēr labprāt gribēs atgriezties mājās.

Ja tu patiešām mīli savu vīrieti, un šīs jūtas ir abpusējas, jums atliek tikai tikt skaidrībā ar robežām un iemācīties kopīgi plānot. Taču pats galvenais: ieklausieties viens otrā! Savstarpēja cieņa - lūk, uz kā balstās sirsnīgas un noturīgas attiecības.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!