Lūk, ko Dievs saka katrai zodiaka zīmei! Speriet soli uz priekšu un saņemiet dāvanu!

Lūk, ko Dievs saka katrai zodiaka zīmei! Speriet soli uz priekšu un saņemiet dāvanu!

Tev, Svari,

Es uzticu misiju kalpot, lai cilvēki atcerētos par saviem pienākumiem citu priekšā. Tā viņi iemācīsies sadarboties un atbildēt par savu rīcību. Tev jābūt visur, kur ir disonanse, un kā labvēli dodu tev Mīlestību. … Un atkāpās Svari un nostājās savā vietā.

Tev, Skorpion,

Es uzticu ļoti grūtu uzdevumu. Tev būs iespēja izzināt citu cilvēku prātus, taču es neļauju izpaust savas spējas citiem! Neskaitāmas reizes tev būs ļoti sāpīgi no tā, ko redzēsi. Savās sāpēs tu novērsīsies no manis un aizmirsīsi, ka ne jau es, bet gan Manas Idejas kropļošana, izraisa šīs sāpes. Tu zināsi cilvēci tikpat labi, kā zināsi dzīvniekus. Tu tik ļoti cīnīsies ar dzīvnieciskajiem instinktiem sevī, ka zaudēsi savu patieso ceļu. Taču, kad beigu beigās tu atgriezīsies pie manis, es dāvāšu tev visaugstāko labvēli – Mērķi. … Un atkāpās Skorpions savā vietā.

Bet tev, Strēlniek,

Es lūdzu, dari tā, lai cilvēki smietos, jo nepareizi izprotot Manu Ideju, cilvēki kļūst ļauni. Caur smiekliem tev jādod cilvēkiem cerība, un caur šo cerību tev jāvērš to skatiens manā virzienā. Tu pieskarsies daudzām dzīvēm, taču tikai uz mirkli. Tu zināsi katras dzīves skrējienu, kurai būsi pieskāries. Tev, Strēlniek, es dāvāju labvēli – Dāsnumu, lai tu varētu ielūkoties katrā vistumšākajā stūrītī un nest gaismu tajā. … Un Strēlnieks atkāpās savā vietā.

Tev, Mežāzi,

Es lūdzu pūlēties vaiga sviedros, lai iemācītu cilvēkiem strādāt. Tavs uzdevums nebūs no vieglajiem, jo tu jutīsi visus cilvēku centienus uz saviem pleciem. Bet tavs labvēlis – Atbildība, palīdzēs rūpēties par saviem brāļiem un māsām. … Un Mežāzis atkāpās savā vietā.

Tev, Ūdensvīrs,

Es dodu vīziju par nākotni, lai cilvēki varētu saredzēt savas iespējas. Tu izjutīsi vientulības sāpes, jo es neļaušu personalizēt Savu Mīlestību. Tam, lai pievērstu cilvēku skatienu jaunām iespējām, es dodu tev labvēli – Brīvību. Tajā tev būs iespēja kalpot cilvēcei tur, kur tas būs visvairāk nepieciešams. … Un atkāpās Ūdensvīrs savā vietā.

Tev, Zivis,

Es dodu visgrūtāko uzdevumu no visiem. Es lūdzu savākt visas pasaules skumjas un atdot tās man. Tavām asarām ir jābūt pašām pēdējām. Tās būs manas asaras. Bēdas, kuras tu izjutīsi, būs Manas Idejas neizpratnes rezultāts. Taču tev jādod cilvēkiem sapratne, lai viņi mēģinātu vēlreiz. Šim visgrūtākajam uzdevumam es sniedzu tev vislielāko dāvanu. Tu būs vienīgais no maniem divpadsmit bērniem, kas sapratīs mani. Šī sapratnes dāvana tiek piešķirta tikai tev! Ja tu mēģināsi to nodot citiem cilvēkiem, viņi tevī neieklausīsies. … Un Zivis atkāpās savā vietā.

Un bērni aizgāja, un katrs no viņiem nolēma, ka veiks savu darbu labāk par citiem, lai saņemtu savu dāvanu. Taču neviens līdz galam neizprata savu uzdevumu un savu dāvanu. Kad viņi norūpējušies atgriezās, Dievs teica: “Katrs no jums uzskata, ka citu dāvanas ir labākas. Tāpēc es ļauju jums tirgoties.”

Visi bērni bija pacilātā noskaņojumā, novērtējot jaunās misijas iespējas. Taču Dievs pasmaidīja un teica: “Jūs atgriezīsieties pie manis neskaitāmas reizes, un lūgsiet iespēju atbrīvoties no savas misijas, un katru reizi es izpildīšu jūsu vēlēšanos.

Jūs iesiet cauri neskaitāmām reinkarnācijām, pirms pabeigsiet sākotnējo misiju, kas jums paredzēta tieši jums. Es dodu jums nebeidzamu laiku, lai to paveiktu, bet tikai tad, kad misija būs paveikta, jūs varēsiet būt kopā ar mani.”

Vai piekrītat savai misijai? Uzrakstiet komentāros!


Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!