Kā izskatās 44 gadus vecā britu rekordiste, kura gaida savu 22. bērnu

Kā izskatās 44 gadus vecā britu rekordiste, kura gaida savu 22. bērnu

Kuplākā ģimene Britu salās drīz kļūs vēl lielāka. 44 gadus vecā Sjū Redforda You Tube kanālā ielikusi video, kurā viņai tiek veikta USG pārbaude un kopā ar vīru paziņo, ka 2020. gada aprīlī viņi sagaidīs kārtējo mazo Redfordu. Redfordu ģimenē jau ir 21 bērns – 11 meitenes un 10 zēni. Pirmais Redfordu mazulis Kriss piedzima 1989. gadā, kad māmiņai pašai bija vien 14 gadu. Bet 21. bērns, meitenīte Bonija Reja nāca pasaulē pagājušajā gadā.

Ģimenē nav gājusi secen arī traģēdija: 2014. gadā puisītis Alfijs piedzima nedzīvs 23. grūtniecības nedēļā. Vecāki ir lūguši neteikt viņiem bērna dzimumu, taču Sjū nezin kāpēc ir pārliecināta, ka mazulis izlīdzinās zēnu – meiteņu skaitu ģimenē.

“Man šķiet, ka man būs 11 bērni no katra dzimuma, tā ka gaidāms zēns” – ir pārliecināta māmiņa.

Redfordi ar 19 bērniem dzīvo veclaicīgā viktoriāņu stila mājā ar desmit guļamistabām, kuru iegādājās pirms 11 gadiem, Lankašīras grāfistē, Anglijas ziemeļrietumos. Finansiāli ģimene galvenokārt pārtiek no ienākumiem, kurus ienes ceptuve, kas pieder ģimenes galvai Noelam.

Divi vecākie bērni, 30 gadus vecais Kriss un 25 gadus vecā Sofija, kurai pašai jau ir trīs bērni, dzīvo atsevišķi. 2013. gadā ģimene piedalījās realitātes šovā “16 bērni – turpinājums sekos”. Par ģimenes jaunumiem viņi regulāri stāsta Instagram un You Tube.

Sju atzīstas, ka dažreiz ir grūti atļauties kādu izklaidi visai ģimenei: “Mums ļoti patīk iet uz kino, īpaši jau skolas brīvlaikos, kad bērni sāk garlaikoties, ārā līst lietus un īsti nav ko darīt. Taču viena biļete maksā 10 mārciņas, visiem tas iznāk padārgi. Tāpēc mēs bieži vien gaidām atlaides internetā un ejam uz filmām, kas maksā lētāk. Vislabākās atpūtas dienas mums ir pikniki, kad vienkārši dodamies pastaigās – uz parku vai pludmali. Tas neko nemaksā un ir pieejams visu gadu”.

Paralēli ienākumiem no Noela ceptuves, ģimene saņem bērnu pabalstus 170 mārciņu nedēļā.

Redfordu ģimene Lielbritānijā ir tik populāra, ka viņiem veltīta pat atsevišķa nodaļa Vikipēdijā.

Ko jūs domājat par tik kuplu ģimeni? Vai varētu tādā dzīvot?

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!