Lojāli draugi 5 iemesli. Kāpēc tu piesaisti nīdējus?

Lojāli draugi 5 iemesli. Kāpēc tu piesaisti nīdējus?

Tev ir interesanta dzīve.

Nīdēji tavā dzīvē parādās dažādu iemeslu dēļ, kuriem vienkārši nevar palīdzēt. Viens no tādiem iemesliem ir tas, ka tava dzīve ir interesanta. Cilvēki skatās uz tevi un zina, ka tu dzīvo labu dzīvi. Cilvēkiem, kuri varbūt nav pārāk laimīgi ar savu dzīvi, viņi vēršas pie tevis. Nevajag ienīst nīdējus. Turpini būt tu pats.

Tu piesaisti uzmanību.

Labas dzīves apvienošanas ir tādas, ka uzmanību tiek pievērsta tev. Labas darba dienas, satriecoši sasniegumi un laimīga dzīve mājās prasa viņu uzmanību.

Kad tu saņem uzmanību, tad tavi nīdēji nē. Un ko nīdējs dara? Protams, ka ienīst.

Tu esi spēcīgs cilvēks.

Nav nekā tāda, ko nīdējs ienīstu visvairāk, kā redzēt tevi stipru un izturīgu, saskaroties ar visnežēlīgākajiem pārbaudījumiem dzīvē. Nīdēji pēc dabas ir vājprātīgi, vāji domājoši. Vienkārši vāji cilvēki kopumā. Viņi domā, ka kļūs stiprāki, ja sagraus apkārtējos. Vienīgais veids, kā kļūt stiprākam, ir stiprināt sevi.

Tu dari labas lietas.

Labu lietu izdarīšanai tavai kopienai patiešām sanikno nīdējus, jo viņi paši neko nedara savu kopienu labā, kā arī neko, lai palīdzētu viņiem justies labāk. Nīdēji nekad neko nedara, tāpēc viņi jūtas labāk, uzbrūkot tiem, kas to dara.

Tava dzīve kaut ko nozīmē.

Visa tā pamatā tavi nīdēji nav sev izveidojuši dzīvi, kas viņiem būtu jēgpilna. Tev tam nav nozīme. Sveicini savus nīdējus ar mīlestību.

Iepazīsti viņus. Palīdzi viņiem tikt galā ar izaicinājumiem. Ja viņi nespēs vai negribēs, tad saki viņiem ardievas.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!