Laimīgākie pāri ir tie, kuri ir izgājuši cauri ellei un palikuši kopā

Laimīgākie pāri ir tie, kuri ir izgājuši cauri ellei un palikuši kopā

Vislaimīgākie un veiksmīgākie pāri nav tie, kuri vienmēr ir kā mīlas balodīši. Viņi nav tie, kas bezrūpīgi staigā apkārt, jo līdz šim viņu attiecības ir bijušas kā tauriņi vēderā. Viņi arī nav tie, kas tic, ka viņu partneris nevar izdarīt neko ļaunu un ka katru reizi visam jābūt nevainojamam. Laimīgākie pāri ir tie, kas ir pārdzīvojuši elli un izdzīvojuši. Tie, kas ir izgājuši cauri ugunij, piedzīvojuši sāpes un ciešanas, bet joprojām ir kopā. Spēcīgāki, nekā jebkad agrāk. Tie, kas neļāva nekādām problēmām vai grūtībām nostāties viņu laimes ceļā.

Jo viņi viens otru redz kā komandu. Viņi mīl, uzticas, ciena un rūpējas viens par otru. Un tas ir svarīgi.

Lieki piebilst, ka laimīgākie pāri ne vienmēr var būt laimīgi. Dažreiz viņi dusmojas viens uz otra un kaitina viens otru. Dažreiz viņi pat nevar izturēt to, ka atrodas vienā telpā. Dažreiz viņu negatīvās izjūtas ir stiprākas par viņiem...

Tomēr, dienas beigās viņi joprojām mīl viens otru. Viņi joprojām turas viens pie otra. Viņi zina, ka neviens nav ideāls un nevienas no attiecībām nav ideālas, taču attiecību labā viņi ir gatavi panākt kompromisu.

Laimīgākie pāri ir tie, kas redzējuši viens otra tumšākās puses un nepadodas viņu mīlestības vārdā. Viņi ir tie, kas ir daudz pārdzīvojuši. Viņi ir piedzīvojuši ļoti daudz vētru, bet viņi vienmēr ir gaidījuši, kad pēc vētras atkal spīdēs saule.

Laimīgākie pāri nekaunas būt neaizsargāti un raud viens otra priekšā. Viņiem ir bijuši spraigi strīdi, un joprojām turpina strīdēties par stulbām lietām. Bet, neatkarīgi no tā, kāds ir bijis strīds, viņi nekad nav šķērsojuši attiecību robežas, jo pat strīdu laikā viņi vienmēr ir cienījuši viens otru. Viņi nekad nav apvainojuši otru cilvēku. Viņi nekad nenonāca līdz tādam punktam, kad nebija iespējams atgriezties.

Jo, pat dusmojoties vienam uz otru, viņi tomēr gribēja viens otru noskūpstīt. Viņi joprojām kaislīgi mīlēja viens otru. Tāpēc viņi ātri piedod viens otram un aizmirst notikušo, jo palikšana kopā vienmēr ir bijusi svarīgāka par visu to, par ko viņi ir strīdējušies.

Laimīgākie pāri ir īsti. Viņi zina, ka visās attiecībās ir kritumi un kāpumi, bet tas, kas atšķir veiksmīgas attiecības no neveiksmīgām, ir gatavība cīnīties un nepadoties, lai arī kas notiktu. Viņi ir dziednieki. Viņi ir problēmu risinātāji. Viņi cīnās par viņu mīlestību.

Un, kaut arī varētu šķist, ka tikko kopā sagājuši pāri, kuriem vēl nav bijuši pirmie strīdi, ir laimīgāki, jo viņu sejās ir vislielākie un visplatākie smaidi, tomēr nav tik laimīgi kā pāri, kuri ir izgājuši cauri ugunij un ūdenim, un joprojām ir palikuši kopā. Viņi ir vislaimīgākie no visiem.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!