6 psiholoģiski triki, kuri pierāda to, kā piesaistīt cilvēkus

6 psiholoģiski triki, kuri pierāda to, kā piesaistīt cilvēkus

Sociālā mijiedarbība ir ārkārtīgi svarīga mūsu emocionālajai labklājībai. Cilvēki, protams, ir sabiedriski radījumi, un tāpēc mēs vēlamies, lai būtu iespēja sazināties ar pēc iespējas vairāk cilvēkiem. Tāpēc ļoti svarīga prasme ir zināt, kā piesaistīt cilvēkus. Jums nav jābūt sociālajam tauriņam kopš dzimšanas brīža. Jūs varat sākt ar šiem 6 psiholoģiskajiem trikiem, kuri, kā pierādīts, piesaista cilvēkus.

1. Esiet pārliecināts

Mēģinot piesaistīt apkārtējos cilvēkus, galvenais ir pārliecība. Tā ir ne tikai svarīga iezīme pati par sevi, bet palīdzēs padarīt jūs pievilcīgāku arī citos veidos. Vissvarīgākais - pārliecība palīdzēs jums kļūt harizmātiskākam, burvīgākam un izcelties. Pat ja tā nav jūsu dabiskā iezīme, notēlojiet, līdz panākiet vēlamo rezultātu.

2. Esiet informēts par savu ķermeni

Tas, kā jūs pārvietojieties, izsaka daudz par jums. Cilvēki pat nenojauš, ka viņu zemapziņa nekavējoties novērtē kādu ar saviem žestiem. Pārliecinieties, ka sēžot vienmēr esiet ar taisnu muguru nesaliecieties. Vienlaikus variet izmantot savus žestus, lai jūs sevi parādītu kā aicinošāku - smaidot biežāk vai sēžot atklātāk.

3. Stāstiet lieliskus stāstus

Jūs, iespējams, neesat dabiski dzimis stāstnieks, bet tā ir prasme, kuru var iemācīties. Izpratne par to, kā runāt ar citiem un izsaukt viņos emocijas, ir milzīga priekšrocība, kuru nekad nevajadzētu ignorēt. Pastāstiet stāstus par savu pieredzi, par citiem cilvēkiem vai par pārsteidzošām grāmatām, kuras esat lasījis. Ne visas jūsu sacītās lietas rezonēs ar citiem, bet tas viss ir mācīšanās process.

4. Klausieties citus

Lai gan runāšana ir svarīga citu pievilināšanas sastāvdaļa, jums arī jāzina, kad klusēt. Dažreiz kāds cits vēlas tikai to, lai kāds ieklausītos, kas viņiem sakāms. Tāpēc, kad tas notiks, klusējiet un ļaujiet viņiem kādu laiku runāt. Viņi par to jūs ļoti novērtēs.

5. Nesūdzieties

Daudzi pasaules izcilākie filozofi uzskata, ka cilvēki dabiski ir negatīvi. Ja tā ir taisnība, mums visiem ir jāmaina savus noklusējuma iestatījumus. Visu laiku būt negatīvam tikai liks citiem justies slikti, kad viņi būs jums blakus. Tieši šī iemesla dēļ cilvēki sāks izvairīties no jums. Jums jāiemācās domāt pozitīvāk un, savukārt, rīkoties arī pozitīvāk.

6. Skatieties cilvēkiem acīs

Kad jums ir saruna ar kādu personu, viņš vēlas zināt, ka viņiem ir jūsu uzmanība. Ja jūsu skatiens patstāvīgi klejo kaut kur citur, viņi vienkārši jutīsies ignorēti. Sarunājoties savā starpā, pārliecinieties, ka jūs skatieties cilvēka acīs. Tomēr ir svarīgi arī atzīmēt, ka jums nevajadzētu pastāvīgi skatīties uz viņiem, jo tas viņiem liks justies neērti. Mums visiem ir atšķirīgi mērķi, kad runa ir par cilvēku piesaistīšanu. Daži no mums meklē mīlestību, citi draudzību un citi profesionālu apstiprināšanu. Lai kādi arī būtu jūsu mērķi, zinot šos 6 trikus, tas jums ļoti palīdzēs.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!