Ko vajadzētu izmest pēc cilvēka nāves. Ko darīt ar drēbēm un mirušā rotas lietām?
Katram no mums dzīvē agrāk vai vēlāk rodas zaudējumi, aiziet mūsu vecvecāki, tad vecāki un citi tuvi cilvēki. Pēc visām nepatīkamajām ceremonijām mums jāskaras ar jautājumu. "Ko tagad darīt ar visu, ko ieguvuši mūsu radinieki? ".
Ir tāds izteiciens: "Labāk gulēt uz mirušā kapa, nevis uz viņa gultas!" Varbūt šajā ziņā ir kāda patiesība. Ja cilvēks ilgu laiku bija slims, uz gultas piedzīvoja trakas mokas un beigās gultā nomira, tad, protams, labāk ir šķirties no šāda mantojuma.
Cilvēki, kas saistīti ar ekstrasensoru uztveri, apgalvo, ka labāk ir nomainīt mirušā gultu. Ja nav iespējas nopirkt jaunu gultu, bet jums ir jāguļ kaut kur, tad labāk ir veikt mīļotā nāves gultas tīrīšanas rituālu. Lai to izdarītu, jūs varat apiet gultu no visām pusēm ar iedegtu baznīcas sveci, turot to virs gultas, bet zem gultas izšļaksta svētu ūdeni un izkaisa sāli.Ja mirušajam piemita kādas citas pasaules spējas, tad, lai atbrīvotos no spēcīgās enerģijas mājās, labāk uzaicināt garīdznieku uz māju.
Ko darīt ar mirušā radinieka gultu?
Cilvēks, kurš ir zaudējis savu mīļoto cilvēku, iespējams, uzreiz nespēs atbrīvoties no bēdām un ilgām. Ar šo personu saistīts objekts spēj bieži par viņu atgādināt un galvā rosināt skumjas domas. Tomēr ir cilvēku šķira, kuriem, gluži pretēji, piemiņlietām tiek dotas tikai pozitīvas emocijas un atmiņas. Aizmiguši uz radinieka gultas, viņi sapnī bieži var satikties ar viņiem un izbaudīt šādu garīgu saziņu.Citiem vārdiem sakot, izvēle ir jūsu ziņā. Ja jūs spējat savaldīt savu baiļu sajūtu un atteikties no māņticības, tad sakārtojiet mīļotā gultu un gulējiet uz tās.
Ko darīt ar mirušo radinieku fotogrāfijām?4>
Tas, iespējams, ir vispretrunīgākais jautājums. Mēs jau sen esam pieraduši, ka mūsu vecmāmiņu, vecvecmāmiņu un vecāku mājās pie sienām karājās daudzi viņu senču un mīļoto cilvēku portreti un vispārīgas fotogrāfijas. Kādreiz tas netika uzskatīts par kaut ko bīstamu vai nosodāmu. Bet šodien daudz cilvēku uzskata, ka mirušo fotogrāfijas nes negatīvu enerģiju un var ietekmēt dzīvo cilvēku veselību un likteni.
Kā glabāt mirušo radinieku fotogrāfijas?
Saskaņā ar ekstrasensu domām, ir jāatdala dzīvo cilvēku fotogrāfijas no mirušo cilvēku bildēm. Mirušo cilvēku attēliem labāk izveidot atsevišku albūmu vai kasti. Ja atsevišķa albūma nav, tad vislabāk šādas fotogrāfijas ievietot melnā, necaurredzamā aploksnē vai konvertā. Ja fotogrāfijā ir gan dzīvie, gan mirušie, tad labāk nogriezt no attēla mirušo cilvēku un to glabāt atsevišķi.
Ko darīt ar mirušo apģērbu?
Mirušā cilvēka apģērbs ir spējīgs glabāt saimnieka enerģētiku, īpaši, ja tas bija viņa mīļākais apģērbs. Tāpēc vai nu tas jāsaglabā, bai jāatbrīvojas no tā. Vislabāk atdot šo apģērbu trūkumcietējiem. Tomēr viens noteikums ir pilnīgi skaidrs – noteikti nenēsā apavus un apģērbu, kas novilkts nelaiķim, vēl jo vairāk, ja viņš miris vardarbīgā nāvē. Ja cilvēks nēsēja apģērbu slimības laikā, tad šādu apģērbu vislabāk sadedzināt.
Ko darīt ar mirušā mantām?
Šīs mantas vislabāk atdot trūkumcietējiem. Ja ir kādas sirdij tuvas lietas, tās vislabāk novieot kaut kur mājas stūrī uz imantot tikai tad, kad gribās atcerēties aizgājēju.
Ja aizgājējs ilgi slimoja, tad viņa mantas vislabāk sadedzināt.
Tiek uzskatīts, ka pēc cilvēka nāves viņa mājā, dzīvoklī, istabā ir jāievieš pilnīga kārtība. Labākais variants būtu jauns remonts. Tomēr, ja nav tādas iespējas, tad no telpas jāiznes visi krāmi, jāizmet vecās, nolietotās lietas, jāveic ģenerālā tīrīšana ar dezinfekciju. Ja tomēr dažas lietas ir īpaši dārgas, labāk tās novietot tālāk no acīm.
Vai var nēsāt mirušā cilvēka lietas?
Kopumā tiek uzskatīts, ka vislabāk no šādām lietām atbrīvoties. Īpaši mīļas lietas var atstāt, bet neiesaka ilgu laiku tās turēt skapī. Nedrīkst nēsāt mirušā apģērbu ātrāk nekā 40 dienas pēc viņa nāves. Citi neiesaka šīs mantas aiztikt ātrāk nekā gads pagājis kopš nāves.
Ekstrasensi iesaka attīrīt aizgājēja apģērbu ar svētītā ūdens un sāls palīdzību.
Vai var nēsāt nelaiķa pulksteni un rotas?
Ja aizgājējs ir nodzīvojis laimīgu dzīvi un bija ar saviem radiniekiem labās attiecībās, tad aizgājēja pulksteni var droši nēsāt.
Ja nelaiķis veda necienīgu dzīves veidu un kaitēja saviem tuviniekiem, tad no viņa pulksteņa labāk atbrīvoties.
Metāla un akmens rotām ir ļoti laba atmiņa. Tās ir spējīgas atcerēties savu saimnieku gadiem. Ja rota palikusi mantojumā no labvēlīga cilvēka, tad jaunajam saimniekam netuvosies nekādas nelaimes. Daži akmeņi, piemēram, opāls, ļoti ātri pielāgojas jaunaji enerģētikai un aizmirst savu iepriekšējo saimnieku.
Ja nelaiķis nodarbojās ar burvestībām vai citu maģiju ar konkrētās rotas palīdžibu, tad no tās noteikti jāatbrīvojas. Turpināt nelaiķa iesākto nozīmē saistīt sevi ar maģijas pasauli.
Ko iesākt ar mirušā radinieka telefonu?
Telefons ir nosacīti jauna lieta mūsu dzīvēs, tāpēc nav viennozīmīgu viedokļu par to, ko iesākt ar aizgājēja telefonu. Ja telefons ir dārgs, to var turpināt izmantot. Ja jau krietni lietots, tad labāk to atdot kādam, kam tas vajadzīgs, piekodinot, lai šis cilvēks aizlūdz par aizgājēju.