Ko patiesībā vīrietis meklē sievietē?

Ko patiesībā vīrietis meklē sievietē?

Kas spēj piesaistīt viņu sievietei ne tikai uz vienu nakti, bet uz visu dzīvi?

Cik gan šodie ir daudz skaistu sieviešu, kas cenšās izcelties ar sakaista ķermeņa, pievilcīgu formu, košas ārienes palīdzību, lai būtu pamanāmas vīriešu vidū. Bet, vai tas ir tas, kas nepieciešams vīrietim? Daudz pavedinošu skaistuļu pamanāmas visapkārt, piesaistot skatienus ar atklātiem tērpiem un izkrāsotām sejām. Un kā gan lai nesamulst šajā karnevālā? Kā kļūt par to īpašo, kuru noteikti vīrietis pamanīs? Kadu svarīgu detaļu sievietes palaiž garām, cenšoties apburt vīriešus?

Jūsu Dvēseles mirdzums…- lūk, kas patiešām spēj piesaistīt vīrieti…

Kad jūs esiet laimīga, kad jūs smaidiet, smejieties, jūs starojiet. Jūsu patiesais smaids ir tieši tā liesmiņa, kuru pamana vīrietis, kurš tad centīsies darīt visu iespējamo, lai varētu piekļūt šim gaismas un siltuma avotam. Kad mēs smaidām, smejamies, mēs piepildām savu sirdi, dvēseli ar gaismas un mīlestības enerģiju. Šo gaismu dvēseliskā līmenī, pamana un sajūt visi apkārt esošie vīrieši. Lūk, tieši šīs enerģijas šodien pietrūkst mūsdienu sabiedrībā ar drūmajām sejām, blāvajiem skatieniem. Tās pietrūkst vīriešiem , kas jau ir noguruši no apkārt zibošiem īsiem svārciņiem un atklātiem tērpiem.

Padomājiet, ja vīrietis ir patiešām cēls, ja viņš ir nopietns, atbildīgs, ja vēlas izveidot pilnvērtīgu ģimeni, ko viņš meklēs sievietē?...Viņš vēlas sievietē saskatīt dvēseles skaistumu, kas piepilda pasauli kā ar saulainu nektāru, viņš vēlas redzēt sievietes gudrību, sievišķīgas raksura iezīmes, tādas kā maigums, lēnprātība, laipnība, pieķeršnās, pazemība, rūpes…

Atcerieties, ka jūsu smaids, laipnie smiekli piepilda sirdi ar mīlestību un vairo jūsu dabisko skaistumu. Izkopiet sevī sievišķīgās īpašības, izkopiet laipnu attieksmi pret cilvēkiem, maigumu un žēlsirdību. Un tad jūsu vīrietis noteikti atradīs jūs, sajūtot jūsu dvēseles starojumu, atpazīs pēc laipnā, patiesā smaida.

Meklējot savu īsto, vienīgo, sievietes papildina savas prasmes, rada brīnišķīgu ārējo viedolu. Tas ir brīnišķīgi, bet, vai tas ir tas, kas vajadzīgs vīrietim? Vai tiešām viņam tik svarīga būs jūsu prasme garšīgi gatavot, vai arī jūsu glītā āriene?

Kādas sievietes vīrieši cenšas iekarot, ar kādām paliek kopā, neskatoties ne uz ko, aizsargā, rūpējas un mīl? Kādas sievietes tiek visaugstāk vērtētas citu vidū?

Vīriešus savaldzina ne jau sievietes ārējie dotumi, seksualitāte, ne jau kulinārie talanti. Ne jau tas, ko sieviete DARA, bet gan tas, kas viņa IR, kā viņa dzīvo, ko izstaro pasaulē…

Visvētīgākā lieta ir mīlestības un siltuma sajūta, iedvesma, vēlme radīt, ar kuru viņa piepilda sev blakus esošo vīrieti. Skaistums sākas tevī, atklājot tavas dvēseles tīrās īpašības. Ja būs mīlestība un sirsnība, tad sekos arī viss pārējais. Un bez tā neko nedos gardas vakariņas, super sekss, ne arī kas cits…

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!