Ķiploki un ūdens izglāba mani no daudzām slimībām. Recepte, kuru man iedeva viena tantiņa tirgū

Ķiploki un ūdens izglāba mani no daudzām slimībām. Recepte, kuru man iedeva viena tantiņa tirgū

Sākšu ar to, ka pēc 40 gadiem slimības sāka burtiski uzbrukt manam organismam. Es ļoti bieži un ātri piekusu, piepampa kājas, bieži mocīja nelabums, pat ja ēdu tikai putru kas bija vārīta bez piena, tikai uz ūdens. Vienmēr ir slikta pašsajūta un aizdusa bija mani sabiedrotie, ka patiesībā nav nekāds brīnums ar manu svaru 90 kg (augums 165 cm).

Turklāt bieži sāku manīt nepatīkamo skaņu ausīs, sāku sliktāk dzirdēt.
Tad sapratu, ka man traucē – pastāvīgs troksnis ausīs, kas pārtrūka uz īsu laiku, bet tad parādījās atkal. Briesmīgi sāpēja spranda un mugura no lielās sēdēšanas (es grāmatvedis) un nobeigumā “odziņa uz tortes” sāka bojāties redze. Nav nekāda brīnuma, ka man sākās depresijā, tuvinieki sāka ciest no manas mūžīgās rūkšanas, bet vīrs vispār mēdza uzkavēties darbā ilgāk, lai tikai nevajadzētu uzklausīt manus vaidus un sūdzības. Es jutos stulbi, bet pati ar sevi un savām problēmām netiku galā.
Reiz pirms Lieldienām aizgāju uz tirgu iepirkties, paķēru lielu grozu olām, gribēju nopirkt vairāk, lai pietiktu mīklai un arī būtu ko nokrāsot. Tad nu sapirku visu ko, pilnu grozu ar olām un knapi eju. Pie pašiem tirgus vārtiem stāvēja maza tantiņa un tirgojās ar ķiplokiem. Atcerējos, ka gribēju gaļa ķiploku mērce sacept, nodomāju, ka jānopērk, skat cik lielas, skaistas galviņas.
Tikai pieeju pie tantiņas, bet man acīs satumsa, bet galvā tāds troksnis, it kā ar āmuru sit. Gar acīm sametās melns un tikai dzelteni apļi mirgo.
Grozs ar olām no rokām izkrita, puse olu saplīsa, produkti no somas pabira.
Tikko kā atjēdzos, cilvēki paveda malā pie tās pašas tantiņas, viņa iedeva paostīt ožamo spirtu. Kā tik atjēdzos, uzreiz tantiņa ieteica man vecu recepti, ko jau daudzus gadus lieto pati, un jūtas ļoti labi. “Man, meitiņ bija vēl sliktāk kā tev. Domāju, ka jau uz to pasauli jādodas, bet labie cilvēki ieteica zāles. Lūk, tas ir mūsu glābiņš – parasti ķiploki!”. Un iedeva man tantiņa recepti, es sākumā protams neticēju, bet tomēr aiz ozmisuma nolēmu pamēģināt. Un ko tad? Kursa vidū jau sāku justies labāk: pazuda aizdusa, tūskas, nelaba dūša, samazinājās arī troksnis ausīs. Kursa beigās, es ne tikai izārstējos, bet pat paliku tievāka. Troksnis ausīs bija pārgājis vispār, kļuvu pat jaunāka, un brīnumu, sāku atkal labi redzēt! Atgriezās ne tikai redze, bet arī lieliska pašsajūta. Enerģija, kā 20 gados.

Lūk, recepte:

 • Sasmalcināt 50 daiviņas ķiploka. Ķiploki jāņem, tikai mūsu mājas, ķīniešu neder! Ķiploku masā ieliet glāzi auksta, vārīta ūdens un noliek siltumā uz 3 diennaktīm. Es apklāju ar tīru drānu un viss. Pēc tam zāles izkāst caur plāno audumu un izspiest.
 • Ķiploku putriņu izmest. Uzlējumu ielikt ledusskapī.
 • Dzert pa 8-10 pilieniem uzlējuma, izšķīdinot tējkarotē auksta ūdens 3 reizes dienā.
 • Kā palīdz ķiploku uzlējums:

  • aterosklerozes, sirds un asinsvadu sistēmas slimību ārstēšana un prolakse
  • miokarda infarkta prolakse ,
  • organisma attīrīšana no tauku nogulsnēm,
  • vielmaiņas uzlabošana,
  • redzes atjaunošana,
  • organisma atjaunošanās.

  Ārstēšanas kursu var atkārtot pēc 5 gadiem.
  To nedrīkst lietot cilvēkiem ar kuņģa un divpadsmit pirkstu zarnu čūlām, un ar paaugstinātu skābi ķunģī.
  Esiet veseli!

  Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

  Pievienojies domubiedriem!