Kāpēc skaistās meitenes bieži ir vientuļas

Kāpēc skaistās meitenes bieži ir vientuļas

Mēs visi esam satikuši ļoti skaistu meiteni, kura nez kāpēc nav varējusi atrast sev puisi. Dīvaini, vai ne? Vīrieši taču ir vizuāli radījumi, un viņiem patīk skaistas sievietes. Pie tam, runa ir ne tik daudz par dumjām un skaistām - ar to viss ir skaidrs, cik par gudrām un skaistām.

Iemesli var būt šādi:

1.Viņai draugi vienmēr ir pirmajā vietā

Skaistajām meitenēm nemaz tik ļoti nav vajadzīgs vīrietis, jo ap viņām pastāvīgi ir daudz puišu, kuri vēlas ar viņām pavadīt laiku. Viņām netrūkst uzmanības, tāpēc viņas nemetas ap kaklu pirmajam, kas pagadās. Viņas ir uzticīgas saviem draugiem, un vīrietim viņu dzīvē nāksies gaidīt savu kārtu.

2.Viņas nav izmisušas

Vīriešu pārliekās uzmanības dēļ, skaistās meitenes varētu būt izvēlīgas. Viņas nemeklē izmisīgi vīrieti, viņām ir pietiekami daudz variantu. Tādēļ viņas neatsakās pabūt vienatnē, gaidot pareizo vīrieti.

3.Atrast vīrieti nav viņu prioritāte

Skaistās meitenes gaida savu otro pusīti, un pat tad, kad sagaida piemērotu, uzmanīgi viņu vēro, jo vēlas, lai viņam patiktu ne tikai viņas izskats, bet arī iekšējā pasaule.

4.Viņas ir mežones sirdī

Bieži skaistās meitenes paliek vienas, jo mīl brīvību un nevēlas iziet uz kompromisiem. Viņas ir grūti pieradināt, viņām patīk viss nezināmais, nevis rutīna. Attiecības viņas neinteresē, jo viņas vēlas darīt to, kas pašām patīk.

5.Viņas zina sev cenu

Pat ja skaistai meitene ļoti patīk puisis, viņa nebūs kopā ar viņu, kamēr viņš neuzvedīsies attiecībā pret viņu cienīgi. Viņa zina, ka vienmēr varēs atrast viņam aizvietotāju, tā kā, ja vīrietis viņas dzīvē nebūs viņas cienīgs, tad viņam ātri tiks parādītas durvis.

6.Sabiedrības noteikumi nav priekš viņām

Viņas netic, ka atrast vīrieti un nodibināt ģimeni ir galvenā sievietes sūtība. Viņām ir daudz citu plānu arī bez personīgās dzīves. Viņām ir savi noteikumi un priekšstati par dzīvi.

7.Vīrieši baidās no viņām

Vīrieši ievēro pārliecinātas sievietes un baidās no viņām. Pat ja viņi apmainās ar telefona numuriem, viņš domā, ka viņa uzreiz to izdzēsīs. Viņš pat nav pārliecināts, ka ir viņas cienīgs. Tas viņu nomoka, tādēļ viņš izvairīsies no situācijām, lai nejustos ievainots.

8.”Viņa jau ir aizņemta”

Iespējams, tā ir pirmā doma, kas ienāk prātā vīrietim, ieraugot skaistu sievieti. Pat, ja viņa ir viena vai draudzeņu kompānijā, vīrietis nospriedīs, ka viņam nav izredžu. Kāpēc? Tāpēc, ka viņa vēl arī ir pārliecināta par sevi un nav izmisusi, tāpēc neskatās apkārt, meklējot sev piemērotu vīrieti. Viņa ir laimīga viena!

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!