Kādas māmiņas visi bērni saslimst ar rota vīrusu. Sieviete tagad brīdina ikvienu un aicina ievērot šīs lietas

Kādas māmiņas visi bērni saslimst ar rota vīrusu. Sieviete tagad brīdina ikvienu un aicina ievērot šīs lietas

Sievietei apslima visi 3 bērni ar rotavīrusu. Tagad viņa vēlas brīdināt arī citas ģimenes: ievērojiet šīs lietas!

Rotavīrsa simptomi ir vemšana, bieža vēdera izeja, slikta dūša, sāpes vēderā, galvassāpes, vājums, slikta apetīte, paaugstināta ķermeņa temperatūra, raksturīgs arī vienlaicīgs augšējo elpceļu iekaisums (iesnas, klepus).

Kāda māmiņa Facebook vietnē pastāstīja savu pieredzi un ko viņai nācās pārdzīvot ar saviem 3 mazajajiem bērniem.

Lai tas arī citiem neatgadās, jaunā māmiņa lūdz apkērtējos, lai ievērto pamatlietas.

Sieviete raksta:

“Šodien ar bērniem atgriezāmies mājās pēc 5 dienu viesošanās slimnīcā! Jap, ar visiem trim mazākajiem.

Nogurdinošas, garas un slodzes pilnas dienas. Slodze ne tikai man un vīram, bet arī mazajiem viengadīgajiem, trīsgadīgajam un 10 gadīgajam ķermenim. Saslima bērni pilnīgi negaidīti – viens pēc otra ar ROTA vīrusu.

Es šeit nesūdzēšos tikai izteikšu lūgumu… Nav tādi parastie vēdera vīrusi, nav ģimenē vienlaicīgi 3 cilvēkiem mistiskās alerģijas.

Ir nopietni vīrusi, kuri ir mega lipīgi!! Vīrusi, kuri mazus bērnus atūdeņo dažu stundu laikā. Pieugušais vēl izturēs godam, bet mazie ķermenīši vemšanu 9x pēc kārtas nevar panest.

Tad nu man lūgums VISIEM, lūdzu, esiet atbildīgi pret sabiedrību, pret radinieku, draugu, pret skolas biedriem, bērnudārza biedriem.

Tikko rodas pazīmes par “parasto” vēdera vīrusu, sazinieties ar ģimenes ārstu un sēdiet vismaz 10!!!! dienas mājās!! Vai ejiet nodot analīzes un skaidrojiet kas noticis. Dariet jebko lai neaplipinātu apkārtējos.

Skumji, ka visbiežāk nākas dzirdēt – ja jau man nepateica, tad es arī neteikšu un turpina apmeklēt sabiedriskas vietas ar SLIMIEM bērniem, paši pārnēsā vīrusus.

Un saslimst vistrakāk paši mazākie! Izrunājoties ar ārstu epidemiologu, nākas secināt, ka par atbildību atceramies tikai tad, kad slimojam paši.

Pēc pirmajām pazīmēm par vemšanu vai citādām vēdera problēmām nekavējoties jāsazinās ar savu ĢIMENES ĀRSTU!!! Un tikai 10 dienu laikā vēdera vīrusi pamet mūsu ķermeņus! Tātad 10 dienas pilnīgs mājās režīms!!! Tas patiesībā attiecas uz jebkuru slimību.

P. S Milzīgs paldies Ziemeļkurzemes reģionālajai slimnīcai, Infektoloģijas nodaļas speciālistiem par pacietību, laipnu uzņemšanu. Pediatriem par sapratni uzņemot mazos Donīšus rindiņā. Mums tika sagatavota ģimenes palāta, lai kopā varētu būt visi, pat tētim uz vienu nakti tika noorganizēta gulta. Jutāmies aprūpēti!”

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!